Home Poruszające Mężczyzna zaskakuje chorego przyjaciela i oddaje dla niego nerkę. Czy istnieje piękniejszy dowód przyjaźni?

Mężczyzna zaskakuje chorego przyjaciela i oddaje dla niego nerkę. Czy istnieje piękniejszy dowód przyjaźni?

Mężczyzna zaskakuje chorego przyjaciela i oddaje dla niego nerkę. Czy istnieje piękniejszy dowód przyjaźni?

Graham McMillan miał specjalną niespodziankę dla swojego najlepszego przyjaciela, Danny’ego Koltsova. Pojawił się u niego w pracy, w szpitalu w Teksasie i wszedł na korytarz z ogromnymi żółtymi balonami oraz wielką kartką, na której napisał:

„Słyszałem, że potrzebujesz nerki. Zechcesz wziąć moją?”

przyjaciele-1

Danny cierpi na zespół Alporta – wrodzoną chorobę nerek. Obie jego nerki odmawiają posłuszeństwa i mężczyzna sądził, że tylko cud może go uratować. Stan jego zdrowia był na tyle ciężki, że mógł umrzeć w każdej chwili.

Graham Od razu zaczął działać, bo nie było czasu do stracenia. W tajemnicy zrobił wszystkie badania i gdy tylko okazało się, że może zostać dawcą dla przyjaciela, postanowił osobiście przekazać mu tę nowinę.

przyjaciele-2
Danny nie mógł uwierzyć w to, co go spotkało. Przyjaciele padli sobie w ramiona rozpłakali się. Graham i Danny poznali się podczas studiów i od tego czasu pozostają nierozłączni. Doceniają to, kim dla siebie są i dbają o przyjaźń. Marzeniem Danny’ego jest wzięcie udziału w maratonie i miejmy nadzieję, że po operacji uda mu się tego dokonać.
„On jest jedną z najbardziej życzliwych i kochających osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Daję mu swoją nerkę, aby mógł normalnie żyć” – powiedział Graham

przyjaciele-3

Czy może być piękniejszy dowód przyjaźni? Ta historia pokazuje, co jesteśmy w stanie zrobić dla najbliższych nam osób.

 

Źródło: heftig.de

Twoja reakcja?

Super
Super
122
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz