Home Poruszające Koszmar na porodówce. W trakcie porodu lekarz rozerwał szyjkę dziecka. Chcąc ukryć swój błąd, zrobił coś jeszcze gorszego!

Koszmar na porodówce. W trakcie porodu lekarz rozerwał szyjkę dziecka. Chcąc ukryć swój błąd, zrobił coś jeszcze gorszego!

Koszmar na porodówce. W trakcie porodu lekarz rozerwał szyjkę dziecka. Chcąc ukryć swój błąd, zrobił coś jeszcze gorszego!

W trakcie badań prenatalnych będąca w pierwszej ciąży Arteisha Betts została przez lekarza poinformowana, że jej dziecko ma nadnaturalnie duży brzuch, w związku z czym przy porodzie będzie konieczne cesarskie cięcie. Lekarz zaplanował więc datę zabiegu oraz zapewnił kobietę, że jej dziecku nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.


Jednak być może z powodu rozmiaru dziecka, kobieta już w 28 tygodniu poczuła skurcze porodowe. Od razu pojechała do szpitala, gdzie zaczęła tłumaczyć szczególną sytuację swojego maleństwa. Niestety, jej lekarza prowadzącego nie było akurat na dyżurze, musiała więc zdać się na opiekę innego ginekologa. Nowy lekarz jednak nie dał wiary wyjaśnieniom kobiety i mimo jej usilnych błagań zmusił ją, by poród odbył się naturalnie. Kiedy przerażona kobieta chciała pojechać do innego szpitala, usłyszała, że jest już za późno i może w ten sposób bardzo zaszkodzić swojemu dziecku.

 

poród


Dziecko było ułożone prawidłowo, więc w trakcie porodu najpierw pojawiła się główka. Lekarz postąpił dalej tak, jak z wieloma innymi porodami i zaczął ciągnąć niemowlę za główkę, by wydostać je z kanału rodnego. Niestety, brzuszek dziecka się zaklinował. Lekarz niepomny na słowa kobiety szarpał maleństwo tak mocno, że naderwał główkę.
Gdy zdał sobie sprawę z tego, co zrobił, próbował zatuszować swój straszny błąd i wepchnął dziecko z powrotem do kanału rodnego i rozpoczął procedurę cesarskiego cięcia. Ponieważ chciał działać szybko, rozpoczął cięcie brzucha Arteishy, zanim jeszcze zaczęło działać znieczulenie.


Kobieta krzyczała z bólu, cały czas jednak była przekonana, ze wszystko dzieje się po to, by zapewnić bezpieczeństwo jej dziecku. Niestety, lekarz wyciągnął martwego już noworodka i odciął główkę od torsu, by zatrzeć ślady szarpania. Załamana matka rozpoczęła proces sądowy o naruszenie zasad etyki lekarskiej.


Brakuje nam słów, by skomentować tak koszmarne działanie lekarza…

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
255
Zły
Zły
712

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz