Home zwierzaki Kobieta zauważa na poboczu lodówkę turystyczną. Nie uwierzysz, co znalazła w środku!
12.09K

Kobieta zauważa na poboczu lodówkę turystyczną. Nie uwierzysz, co znalazła w środku!

Kobieta zauważa na poboczu lodówkę turystyczną. Nie uwierzysz, co znalazła w środku!

Kobieta prowadząc auto w upalny dzień na rozgrzanej drodze w Teksasie, zwróciła uwagę na stojącą na poboczu lodówkę turystyczną i zatrzymała się.

Jak bardzo zwracasz uwagę na otoczenie, kiedy prowadzisz? To doprawdy niezwykle szczęśliwe zrządzenie losu, że ta kobieta prowadząc auto w upalny dzień na rozgrzanej drodze w Teksasie, zwróciła uwagę na stojącą na poboczu lodówkę turystyczną i zatrzymała się. Lodówka była w dobrym stanie i kobieta pomyślała o zabraniu jej do domu. Kiedy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Ktoś włożył do środka gromadkę szczeniąt. 

I nie były to drobne yorki, tylko szczenięta owczarka niemieckiego! Maleństwa leżały jedne na drugich pokryte własnymi odchodami niemalże bez dostępu do świeżego powietrza. Gdyby kobieta nie znalazła ich w tym momencie, ta historia mogłaby mieć dużo gorsze zakończenie.

Kobieta zatrzymała auto przy drodze w upalny letni dzień w Teksasie. Lodówka była w tak dobrym stanie, że postanowiła ją zabrać do domu.

Puppy-Cooler-2-600x800

Po wyjściu z początkowego szoku, doliczyła się w środku dziewięciu szczeniąt.

Puppy-Cooler-6-600x800

Zadzwoniła do lokalnego towarzystwa ochrony zwierząt w Sulphur Springs. Telefon odebrała Karri McCreary, lekarz weterynarii, która w ten sposób dowiedziała się, że przy jednej z dróg dziewięć szczeniąt wymaga natychmiastowej pomocy.

Puppy-Cooler-3-600x450

Karri pracuje również jako ratownik zwierząt. Pojechałam tam i je zabrałam – opowiada Karri – Wciąż były w lodówce.

Puppy-Cooler-5-600x452

Ratownicy sądzą, że kobieta musiała znaleźć szczenięta krótko po tym, jak zostały tam porzucone, ponieważ przy takim upale i braku świeżego powietrza nie przeżyłyby długo. Po zbadaniu okazało się, ze wszystkie szczenięta są zdrowe. Są silne i uwielbiają się bawić – mówi Karri.

Puppy-Cooler-4-600x450

Dzięki pomocy organizacji zajmującej się zwierzętami wszystkie szczenięta mają już nowe domy.

Wygląda na to, że szczenięta dostały drugie życie. Podziel się tą niezwykłą historią ze znajomymi i rodziną na Facebooku!

Źródło: littlethings.com

Twoja reakcja?

Super
Super
154
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
54
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz