Home Porady Prosty, choć mało znany sposób, by powstrzymać chrapanie

Prosty, choć mało znany sposób, by powstrzymać chrapanie

Prosty, choć mało znany sposób, by powstrzymać chrapanie

Jeśli chrapiesz, pewnie nie jest to znacznym problemem dla Ciebie. Prawdopodobnie nie budzisz się przez to w nocy i możesz nawet nie wiedzieć, że chrapiesz, aż nie zaczniesz spać w tym samym łóżku z kimś innym.

Dla tej drugiej osoby z kolei może to być bardzo ciężkie doświadczenie. Chrapanie dotyczy najczęściej osób z nadwagą, żyjących w silnym stresie, które wypiły za dużo alkoholu, są przeziębione lub mają krzywą przegrodę nosową. Często mówi się, że istnieją dwa typy chrapania: „społeczne” i „medyczne”. Chrapanie „społeczne” nie jest uważane za niebezpieczne, z kolei „medyczne” wymaga kontroli lekarskiej. 

Czasami chrapanie wynika po prostu ze zgromadzenia śluzu w nosie lub gardle. Żeby sprawdzić, czy tak jest w istocie, można wykorzystać prosty trick.

Już wiele osób przekonało się o pozytywnych efektach tego pysznego, naturalnego soku przeciw chrapaniu.

snoring 2flickr11

Czego potrzebujesz:

  • 2 jabłka
  • 2 marchewki
  • ¼ cytryny
  • świeży imbir

Sok z cytryny zawiera mnóstwo witaminy C, która potrafi zmniejszyć katar. Imbir jest używany w Chinach od ponad 2000 lat, by wyleczyć różne choroby i oczyścić drogi oddechowe. Jabłka i marchewki zawierają wiele aminokwasu o nazwie tryptofan, który ma działanie uspokajające i pomaga w zasypianiu.

Sposób przyrządzenia:

Wymieszaj wszystkie składniki w blenderze na gładką masę. Wypij na kilka godzin przed pójściem spać.

snoring 3 bejna11

Spanie obok chrapiącej osoby może być naprawdę irytujące. Dlatego dla dobra pozostałych, nie zaszkodzi jeśli to wypróbujesz. W najgorszym wypadku po prostu wypijesz pyszny, odżywczy napój 🙂

Źródło: newsner.com

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz