Home Film Ta teoria o mamie Andy’ego z Toy Story rozłoży Cię na łopatki!
11.61K

Ta teoria o mamie Andy’ego z Toy Story rozłoży Cię na łopatki!

Ta teoria fanów Toy Story na temat prawdziwej tożsamości mamy Andy’ego ma naprawdę duże znaczenie dla sensu całego filmu.

Wszystko zaczyna się od dwóch pierwszych epizodów Toy Story, w których Andy i Woody obaj mają na sobie kowbojskie kapelusze. Według krytyka filmowego i zagorzałego fana Pixara, Jona Negroni, to jest klucz do odkrycia prawdy o przeszłości mamy Andy’ego.

55267UNILAD-imageoptim-andy-and-his-mother-toy-story-3-30395995-1016-561

Po przeanalizowaniu wszystkich filmów, Negroni stwierdził, że kapelusz Andy’ego w rzeczywistości nie jest identyczny z kapeluszem Woody’ego, ale taki sam jak Jessie (o której zapomniała jej właścicielka). Oba kapelusze mają białą lamówkę na krawędzi, podczas gdy kapelusz Woody’ego jej nie ma.

34381UNILAD-imageoptim-andyfeat

Kapelusz Jessie ma lamówkę w środkowej części, lecz u Andy’ego w tym miejscu jest tylko wyblakły ślad.

Zaczynacie rozumieć?

Kiedy Jessie pojawia się w Toy Story 2, szybko wpasowuje się w grupę zabawek Andy’ego po tym, jak opowiada wzruszającą historię o tym, jak została oddana przez poprzednią właścicielkę, Emily, gdy ta była już zbyt duża, by bawić się lalkami.

 

giphy-13

 

Podczas jednego z przebłysków wspomnień mała dziewczynka w czerwonym kowbojskim kapeluszu (takim samym jak kapelusz Andy’ego) bawi się z Jessie w jej pokoju wyglądającym jak z lat ’60. Oznacza to, że jej właścicielka mogłaby być teraz w wieku mamy Andy’ego.

Tyle więc wiemy na pewno. Nie znamy imienia mamy Andy’ego ani nie znamy nazwiska Emily. Wiemy, że kapelusze Andy’ego i Emily są takie same i wiemy, że Emily jest w takim wieku, że mogłaby być mamą Andy’ego. Wynika z tego, że istnieje całkiem spora szansa na to, że Emily jest mamą Andy’ego.

Mamy nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona w Toy Story 4.

Źródło: unilad.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz