Home Niesamowite 96-letnia staruszka chciała sprzedać dom. Gdy agent przyjechał go wycenić, aż zaniemówił z wrażenia!

96-letnia staruszka chciała sprzedać dom. Gdy agent przyjechał go wycenić, aż zaniemówił z wrażenia!

Czasami pewne rzeczy wyglądają z zewnątrz całkiem zwyczajnie, ich wnętrze jest jednak zupełnie zaskakujące. Dokładnie tak samo jest też z tym domem!

Pewna 96-latka postanowiła sprzedać swój dom, w którym mieszkała przez 72 lata w Toronto, w Kanadzie. Czegoś takiego jak jego wystrój, jeszcze nie oglądaliśmy! Może nie każdemu przypadnie do gustu, ale trzeba przyznać, że jest bardzo konsekwentny i wyrazisty.

Z zewnątrz nic nie zapowiada jakichkolwiek zaskoczeń, prawda? Spójrzcie jednak na zdjęcia ze środka, niesamowite!

uniklanydom1
Już od progu uderza wyjątkowy styl wnętrza oraz absolutna dbałość o szczegóły. Kobieta mieszkała w nim aż przez 72 lata. Postanowiła go sprzedać dopiero po śmierci męża. Przez cały czas dom był remontowany tylko raz.

uniklanydom2
Po wejściu trudno oprzeć się wrażeniu, że oto przeszło się do innego wymiaru czasowego. Tu nadal panują w pełni lata 50-te. Wtedy taki pastelowy styl był bardzo popularny.

uniklanydom3

Właścicielka domu była z zawodu krawcową i dziewiarką. Niewątpliwie ma wyczucie stylu i potrafi urządzić wnętrze w bardzo spójny i estetyczny sposób, nie przeoczyła żadnego szczegółu.

stary-dom-6x

Aż trudno uwierzyć, że nie ma w tym kierunku żadnego wykształcenia.

uniklanydom4

stary-dom-10x

Każdy pokój to osobna całość ze świetnie dogranymi kolorami i stylem mebli, cały dom zaś przywodzi nam na myśl pudełko czekoladek.

uniklanydom6

Niemal wszystkie barwy to pastele, z przewagą pudrowego różu. Szafki w kuchni zostały wykonane na wymiar, podobnie jak oprawy oświetleniowe.

uniklanydom5

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
3485
Ha ha
Ha ha
68
Wow
Wow
763
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
75

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz