Home Poruszające Pies ze schroniska sądził, że właściciele wrócili, by zabrać go z powrotem. Niestety, prawda okazała się bolesna

Pies ze schroniska sądził, że właściciele wrócili, by zabrać go z powrotem. Niestety, prawda okazała się bolesna

Ten 2-letni owczarek to Zuzu, jej właściciele jakiś czas temu oddali ją do schroniska Downey Animal Care Center w Kalifornii.

Zdecydowali się na ten krok, ponieważ po śmierci swojego taty, Zuzy wpadła w depresję, chodziła smutno po domu, nic jej nie cieszyło, nie chciała się bawić. Jej właściciele nie mieli zrozumienia dla jej smutku i zniecierpliwieni oddali ją do schroniska. Nie chcieli mieć psa, z którym nie można się pobawić.

Po niedługim czasie postanowili adoptować innego psa z tego samego schroniska. Przypadkiem spotkali tam Zuzu. Suczka nie posiadała się z radości na ich widok, była przekonana, że wrócili, by ją zabrać z powrotem.

Jednak właściciele wcale jej nie chcieli. Nie wzruszyła ich jej radość. Przeszli dalej, aby znaleźć innego psa. Nie wiemy, jak skończyła się ta historia.

Czy sądzicie, że pracownicy schroniska powinni pozwolić im na adopcję innego zwierzaka? Co, jeśli z kolejnym czworonogiem postąpiliby tak samo?

Aż serce się ściska na widok Zuzu, która tak bardzo się cieszy myśląc, że oto może wrócić do swojego domu. Jak strasznie musiała przeżywać rozczarowanie…

Źródło: dailymail.co.uk, youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
239
Zły
Zły
180

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz