Home zdrowie Firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc, który pomaga w walce z rakiem. Każdy powinien o nim wiedzieć!
31.56K

Firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc, który pomaga w walce z rakiem. Każdy powinien o nim wiedzieć!

Eksperci stwierdzili, że ten owoc ma wyjątkowe właściwości przeciwrakowe. Jest silniejszy niż jakiekolwiek dotychczas znane naturalne środki przeciwrakowe.

Owoc rośnie na drzewie o nazwie guanabana lub inaczej graviola. Jest to niewysokie drzewo o bardzo dużych i słodkich owocach. Owoce gravioli mogą być spożywane na surowo lub wykorzystane do ciast, napojów itp.

Roślina rośnie w ciepłym klimacie i uważa się, że jej sok ma moc zapobiegania nowotworom. Nie ma też żadnych skutków ubocznych jego spożywania.

Oprócz zapobiegania nowotworom, graviola ma również szeroki wachlarz innych działań. Jest naturalnym antybiotykiem i zwalcza bakterie, grzyby i pasożyty. Wpływa również na regulację funkcjonowania układu nerwowego, poprawia odporność na stres oraz podnosi nastrój, stabilizuje ciśnienie krwi.

grawiola-na-raka2x

W ciągu ostatnich pięciu lat przeprowadzono 20 testów laboratoryjnych, które wykazały, że ekstrakt z owocu gravioli może nawet niszczyć komórki nowotworowe aż 12 typów raka, m.in. nowotworu piersi, trzustki, jajnika, okrężnicy czy prostaty. Zawarte w nim substancje mogą niszczyć komórki rakowe nawet wydajniej niż adriamicyna – standardowy lek przeciwrakowy.

Najważniejszy jest zaś fakt, że ekstrakt z gravioli nie niszczy zdrowych komórek i nie powoduje skutków ubocznych.

Źródło: healthyfoodhouse

Twoja reakcja?

Super
Super
475
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
107
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
27

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz