Home Wideo 8 rodzeństwa ustawia się przy choince – Ich świąteczny taniec podbija Internet!
6.68K

8 rodzeństwa ustawia się przy choince – Ich świąteczny taniec podbija Internet!

8 rodzeństwa ustawia się przy choince – Ich świąteczny taniec podbija Internet!

Dla tej ósemki rodzeństwa Święta nie byłyby takie same bez założenia starych swetrów mamy i wykonania w nich szalonego tańca. Ta tradycja trwa już 5 lat.

Za każdym razem, gdy rodzina zjeżdża się na święta, rodzeństwo tworzy nowy zwariowany układ, aby uczcić tę okazję. W tym roku jako podkład muzyczny wybrali utwór Pentatonix „Dance Of The Sugar Plum Fairy” oraz Mariah Carey „All I Want For Christmas Is You”, w rezultacie tego połączenia powstał epicki układ choreograficzny. Nie tracąc ani sekundy rodzeństwo zaskakuje co chwilę kolejnymi figurami. Wszystko zaczyna się od jednego z braci stojącego nieruchomo, chwilę później sytuacja zmienia się jednak całkowicie.

sibdance-1

W pewnej chwili połowa rodzeństwa wycofuje się pozwalając, by uwaga skupiła się na pozostałej czwórce. Patrząc na nich, nie da się nie uśmiechnąć na widok tego, jak dobrze się dogadują ze sobą jako rodzina i jaką mają radość z tej wspólnej zabawy.

sibdance-2

Jak wiele innych rodzin, co roku ubierają choinkę i przystrajają ją światełkami, dekorują dom itd. Co jest nadzwyczajne w tej rodzinie, to właśnie ich tradycja wspólnego tańca. Sądzimy, że taki sposób celebrowania Świąt jest naprawdę rewelacyjny, dzięki niemu rodzina spędza ze sobą czas na zabawie, wspólnie tworząc coś naprawdę niezwykłego. Za ich sprawą radosny nastrój udziela się też wszystkim, którzy ich oglądają 🙂

Źródło: hearteternal.com

Twoja reakcja?

Super
Super
85
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz