Home Porady Woda imbirowa – najlepszy sposób, żeby spalić nadmiar tłuszczu!

Woda imbirowa – najlepszy sposób, żeby spalić nadmiar tłuszczu!

Woda imbirowa – najlepszy sposób, żeby spalić nadmiar tłuszczu!

Imbir pochodzi z Azji i jest na jej terenie stosowany jako element medycyny naturalnej już od tysięcy lat. Czy próbowałeś kiedyś wody imbirowej? Korzyści z jej picia są niesamowite!

Woda imbirowa (znana też jako herbata imbirowa) może być najzdrowszym napojem, który szybko spali nadmiar tłuszczu i pomoże oczyścić Twoje ciało z toksyn.

Wodę imbirową przygotowuje się poprzez zagotowanie świeżego korzenia imbiru w wodzie, a następnie ochłodzenie napoju i odcedzenie. Tak przygotowany napój szybko oczyści Twoje ciało oraz spali nadmiar tłuszczu niemalże z dnia na dzień.

Musisz jedynie zagotować 5 plastrów imbiru w 1 litrze wody (gotować przez 15 minut). Następnie zdejmij garnek z gazu i ostudź. Odcedź oraz dla poprawy smaku dodaj trochę świeżo wyciśniętego soku z cytryny lub miodu. Pij 1 szklankę co wieczór po kolacji. Stosuj przez przynajmniej 3 tygodnie, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe rezultaty.

Ten napój przyspieszy Twój metabolizm oraz obniży poziom cholesterolu. Woda imbirowa zmniejszy również stany zapalne i ulży w bólach stawów oraz zredukuje opuchnięcia (objawy często spowodowane reumatyzmem).

Ta mikstura jest cudownym źródłem przeciwutleniaczy, które ochronią Cię przed wolnymi rodnikami, których niestabilne cząstki mogą uszkodzić zdrowe komórki w twoim ciele. Dlatego właśnie imbir powinien być spożywany codziennie.

ginger-1

Możesz spróbować również dodawać imbir do sałatek lub innych napojów domowej roboty. Jego pikantny posmak jest cudowny i ma moc całkowitego przeobrażenia wszystkich Twoich dań.

Jeśli chcesz zapobiec rozwojowi raka, powinieneś pić wodę imbirową codziennie. W połączeniu z sokiem z cytryny, taki napój spowolni rozprzestrzenianie się w ciele substancji wywołujących raka. Już wiele badań wykazało, że ta roślina pełni ważną rolę w prewencji tej strasznej choroby. Na co więc jeszcze czekasz?

Źródło: valentinbosioc.com

Twoja reakcja?

Super
Super
112
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz