Home Wideo Wszyscy przygotowywali się na kolejny nudny występ. Jednak ten 7-latek wprawił ich w osłupienie!
38.20K

Wszyscy przygotowywali się na kolejny nudny występ. Jednak ten 7-latek wprawił ich w osłupienie!

Zwykle, gdy na scenę wchodzi 7-letnie dziecko spodziewamy się jednej z dwóch rzeczy: albo będzie śpiewał swoim anielskim wysokim głosem, albo tańczył…

Nikt jednak nie był w stanie przewidzieć tego, co zrobił ten chłopiec z Ukrainy.

Większość dzieci w tym wieku spędza czas na zabawach, często zmieniając zainteresowania. Ten chłopiec różni się od nich, że już w tym wieku doskonale wie, czego chce i codziennie ciężko pracuje nad osiągnięciem celu. Chłopiec nazywa się Sergej Evplov i swoimi niezwykłymi umiejętnościami akrobatycznymi zadziwił jury i widzów ukraińskiej wersji programu „Mam talent”.

Sergej jest niesamowicie silny i zwinny. Potrafi wykonać figury wymagające ogromnej wytrzymałości. Jego występ zdumiewa, patrząc na chłopca nie można oprzeć się wrażeniu, że jego stawy są zrobione z gumy, bo sposoby, w jakie wykręca całe ciało wisząc na drążku są wręcz nadnaturalne. W dodatku w ciągu całego występu Sergej był bardzo spokojny i skupiony.

Publiczność z lękiem patrzyła na coraz to bardziej skomplikowane figury, a na koniec odetchnęła z ulgą i zgotowało chłopcu zasłużone owacje na stojąco.

Źródło: YouTube

Twoja reakcja?

Super
Super
204
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
78
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz