Home Porady Powód, dla którego ta kobieta włożyła sobie na noc cebulę do skarpetki, jest genialny!

Powód, dla którego ta kobieta włożyła sobie na noc cebulę do skarpetki, jest genialny!

Powód, dla którego ta kobieta włożyła sobie na noc cebulę do skarpetki, jest genialny!

Być może wyda Ci się to dziwne, ale okłady z cebuli stosowane na stopę mogą pomóc Ci pozbyć się wielu rodzajów chorób.

Ten sposób jest bardzo popularny już od XVI wieku i naprawdę działa. Dzięki niemu możesz zmniejszyć gorączkę, zwalczyć przeziębienie i oczyścić ciało – wystarczy, że włożysz kawałek cebuli do skarpetki na noc.

Cebula ma wiele właściwości leczniczych, a to za sprawą bogactwa swoich składników, dzięki którym ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne.

Azjaci od dawna wiedzieli, że stopa odgrywa bardzo ważną rolę w leczeniu i jest silnym oraz bezpośrednim punktem dostępu do wielu narządów wewnętrznych w naszym organizmie. W Twoich stopach znajduje się ponad 7000 zakończeń nerwowych. Pewne punkty na stopach są bezpośrednio związane z innymi miejscami w ciele, np. z mózgiem, wątrobą, czy sercem.

 

Skarpetka z cebulą

Jeśli włożysz na noc do skarpetki plasterek cebuli, zniszczy on bakterie, zarazki i patogeny wirusowe w ciele, dzięki czemu wyleczy przeziębienie i grypę. Choć może to się wydać dziwne, w ten sposób pozbędziemy się także śmierdzącego zapachu stóp, ponieważ wszystkie toksyny zostaną usunięte.

Możesz też spróbować owinąć stopę z cebulą folią, a dopiero na taki opatrunek nałożyć skarpetkę. Dzięki temu cebula nie będzie się przesuwać, a efekt prozdrowotny będzie taki sam.

cebula-w-skarpetce-2

Obrzmiałe węzły chłonne wskazują na istnienie w ciele infekcji. Według dr Lauren Feder, autorki książki „Naturalna opieka nad niemowlęciem i małym dzieckiem”, skarpetki z cebulą stanowią świetną pomoc w wielu chorobach, w tym przy opuchniętych węzłach chłonnych.

– Poza umiejętnością leczenia przeziębień, cebula może być też stosowana na bóle uszu, ząbkowanie i infekcje pęcherza.

Metoda ta została już wypróbowana przez wiele osób i wszystkie one ręczą za jej skuteczność. Co więcej, może także być stosowana również w przypadku małych dzieci, nie tylko dorosłych.

Warto zadbać o swoje zdrowie, wypróbować ten sposób i dzięki niemu wzmocnić swój układ odpornościowy!

Źródło: healthyfoodhouse.com

Twoja reakcja?

Super
Super
1360
Ha ha
Ha ha
70
Wow
Wow
326
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
54

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz