Home Poruszające Właściciel połamał mu nogi i zakleił pysk taśmą! Zobacz jak teraz wygląda ten skatowany piesek!

Właściciel połamał mu nogi i zakleił pysk taśmą! Zobacz jak teraz wygląda ten skatowany piesek!

Pięciomiesięczny Husky, imieniem Kane, kiedy trafił do schroniska Ranch Dog Rescue był w strasznym stanie.

Dwójka jego właścicieli, będący żołnierzami, krępowali mu pysk przy użyciu gumek do tego stopnia, że rany sięgały już kości. Dodatkowo miał połamane tylne łapy oraz przegniłe zęby.

1

Kane od razu trafił na oddział intensywnej opieki. Cały personel trzymał kciuki i dokładał wszelkich starań, żeby pies został uratowany.

2

Pomimo, że Kane był w strasznym stanie, wykazał się niesamowitą wolą walki i wytrzymałością. Na całe szczęście wszystkie operacje, którym musiał się poddać przebiegły pomyślnie i piesek zaczął powoli wracać do zdrowia. Wszyscy weterynarze zajmujący się zwierzęciem byli zgodni, że takie obrażenia powstały przez długie znęcanie się.

3

Gdy pies wrócił do zdrowia, personel schroniska dopilnował, aby trafił on do dobrego domu. Teraz ma nawet kolegę. Kane został adoptowany przez rodzinę mającą doświadczenie w opiece nad zwierzętami o specjalnych potrzebach.

4

Jak widać na poniższym filmie piesek jest bardzo podekscytowany nowym domem. Trudno mu się dziwić, trafił w końcu do kogoś kto go kocha.

Poprzedni właściciele psa zostali wydaleni z wojska. Nie spotkała ich jednak kara więzienia.

Źródło: honesttopaws.com

Twoja reakcja?

Super
Super
66
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
173
Zły
Zły
103

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz