Home jedzenie Cytryna i soda oczyszczona – te dwa produkty mogą Ci uratować życie!

Cytryna i soda oczyszczona – te dwa produkty mogą Ci uratować życie!

Cytryna i soda oczyszczona – te dwa produkty mogą Ci uratować życie!

W trakcie różnych badań udowodniono, że cytryna i soda oczyszczona korzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Wiele badań wykazuje również, że soda oczyszczona i cytryna połączone w całość oprócz ogólnej poprawy naszego zdrowia działa o wiele lepiej niż chemioterapia. Niektóre z badań pokazują również, że mieszanka tych dwóch składników zwalcza komórki rakowe aż 10000 razy skuteczniej niż standardowe sposoby leczenia.

Zapytacie czemu więc to połączenie nie jest publicznie promowane i nie mówi się o nim w telewizji czy prasie. Powód jest prozaiczny. Firmy farmaceutyczne mogą stracić miliardy dolarów, które zarabiają rocznie na osobach korzystających z chemioterapii.

Jakie są więc właściwości sody oczyszczonej i cytryny?

Nie od dziś wiadomo, że cytryna jest bardzo zdrowa. Ma też właściwości antynowotworowe, które mogą okazać się pomocne w walce z różnymi torbielami i guzami. Najsilniejszym narzędziem w walce z nowotworami jest skórka z cytryny.

Wszystko dlatego, że znajduje się w niej związek chemiczny o nazwie d-limonen. Badania przeprowadzone na zwierzętach pokazały, że związek ten skutecznie radzi sobie z komórkami nowotworowymi.

Cytryna i soda oczyszczona pomagają utrzymać odpowiednie pH w naszym ciele. W ten sposób powstają warunki, które nie sprzyjają rozwojowi komórek rakowych. Przez to też nie rozprzestrzeniają się one po organizmie.

Wielu ekspertów zaleca spożywanie aż 150 g cytrusów w ciągu tygodnia. Regularne jedzenie tych owoców zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego o 18%, raka jamy ustnej o 53%, raka gardła o 58% oraz raka żołądka o 31%.

Dzięki cytrynie komórki nowotworowe nie rozprzestrzeniają się w organizmie. Udowodniono, że cytryna działa skuteczniej niż adriamicyn, chemioterapia oraz inne leki, którymi leczy się nowotwory.

Chemioterapia jest sposobem leczenia, które jest w ogólnym rozrachunku szkodliwe dla naszego organizmu, bo niszczy również zdrowe komórki. Zaleca się wymieszanie ½ łyżeczki sody oczyszczonej i 2 łyżeczek soku z cytryny. Spożywając taką mieszankę regularnie zmniejszamy ryzyko zachorowania na raka do minimum.

Bardzo ważne jest także przyjmowanie naturalnych, niemodyfikowanych produktów. Zdrowa żywność to podstawa zdrowego organizmu.

Źródło: healthandhealthytips.com

Twoja reakcja?

Super
Super
205
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
44
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz