Home sport To nie są rany po cięciu się, ani po ataku dzikiego zwierzęcia. Ty też masz w domu to, co tak go pokaleczyło
137.74K

To nie są rany po cięciu się, ani po ataku dzikiego zwierzęcia. Ty też masz w domu to, co tak go pokaleczyło

Ten chłopak to 16-letni Bradley Willoughby z Queensland w Australii. Uwielbia sport, zwłaszcza sporty ekstremalne.

Na farmie jego rodziców znajduje się rampa, na której Bradley często ćwiczy skoki motocyklowe.

Po ostatnim upadku jednak niemalże pożegnał się z życiem. Teraz Bradley nigdy już nie zabierze ze sobą na trening tej rzeczy…

Nastolatek uwielbiał podczas jazdy motorem słuchać muzyki z telefonu komórkowego. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował utratę kontroli nad pojazdem i upadek prosto na drut kolczasty, podczas którego chłopak złamał nogę. Drut wbił się w brzuch Bradleya pozostawiając głębokie rany, jednak nie to było w tej sytuacji najgroźniejsze.

114833509501

Słuchawki od telefonu sprawiły, że nastolatek niemalże stracił głowę… dosłownie! Podczas upadku słuchawki wplątały się w ogrodzenie, a ich drugi koniec zablokował się w kasku. Impet uderzenia spowodował, że przewody z łatwością przecięły skórę i wbiły się w szyję.

214833512092

Całe zdarzenie było na szczęście obserwowane przez rodziców chłopca, którzy natychmiast wezwali karetkę i udzielili mu pomocy. 

Teraz Bradley i jego rodzice przestrzegają innych motocyklistów przed używaniem słuchawek podczas jazdy. Ten niepozorny przedmiot może stanowić poważne zagrożenie dla życia, czego dowodzi historia Bradleya.

314833514333

Nastolatka czeka teraz kilka miesięcy pobytu w szpitalu, jednak chłopak dobrze zdaje sobie sprawę, że ma i tak duże szczęście, że uszedł z życiem z tej sytuacji.

414833514344

Źródło: sonderly.net

Twoja reakcja?

Super
Super
66
Ha ha
Ha ha
78
Wow
Wow
271
Smutny
Smutny
1287
Zły
Zły
169

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz