Home Inspirujące Lekarze wycięli nos kobiety, by uratować jej życie. To, jak wygląda teraz, całkiem Cię oczaruje

Lekarze wycięli nos kobiety, by uratować jej życie. To, jak wygląda teraz, całkiem Cię oczaruje

Mieszkająca w Dakocie Południowej Jennifer Hiles, marzyła tylko o jednym. Chciała mieć normalne życie, bez konieczności znoszenia przerażonych i złośliwych spojrzeń zawsze, gdy wychodzi z domu.

Los jednak postanowił inaczej. Jennifer od urodzenia cierpiała na malformację tętniczo-żylną. Chociaż wydawało się, że sytuacja nigdy się nie zmieni, Jennifer nie poddawała się.

nos1

Z każdym kolejnym rokiem choroba Jennifer postępowała, a jej twarz stawała się coraz bardziej zniekształcona. Ludzie gnębili kobietę. Znajomi spotykali się z nią jedynie na osobności, bo nie chcieli, aby ktokolwiek ich z nią kojarzył.

nos2

Jednak pewnego dnia, Jennifer spotkała w końcu kogoś wyjątkowego. Dustin Vanoverschelde dostrzegł piękno i niezwykłą osobowość kobiety. W tym momencie nadal są parą i mają dwie zdrowe córeczki.

nos2

Choroba, na którą cierpi Jennifer jest bardzo niebezpieczna. Może doprowadzić do silnego krwawienia oraz niewydolności serca. Perspektywa śmierci tak przeraziła kobietę, że postanowiła poddać się operacji.

nos4

Chcąc uzbierać na ten cel pieniądze, założyła wraz z mężem stronę internetową z prośbą o datki. Reakcja ludzi była niewiarygodna. W cztery dni udało się zebrać sporą część potrzebnej sumy. Wtedy też rozpoczęto przygotowania do operacji.

Aby operacja mogła się powieść, lekarze podjęli drastyczny krok. Oddzielili…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
471
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
93
Smutny
Smutny
77
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz