Home Niesamowite 270 kilogramowa kobieta przyjeżdża w nocy do szpitala. Rodzi chłopca, który waży aż 18 kg!

270 kilogramowa kobieta przyjeżdża w nocy do szpitala. Rodzi chłopca, który waży aż 18 kg!

Do szpitala w Perth, w Australii zgłosiła się pewna kobieta. Okazało się, że pacjentka ważąca 270 kg jest w zaawansowanej ciąży!

Ze względów na rozmiary matki i to, że nie poddawała się regularnym badaniom ginekologicznym, lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia.

I tak oto na świat przyszedł zupełnie zdrowy noworodek. Jednak wyróżniał się na tle innych świeżo urodzonych dzieci. Chłopiec ważył 18 kilogramów! Niewiarygodne, gdyż taką wagę uzyskuje zazwyczaj dopiero kilkuletnie dziecko.

Narodziny dziecka przejdą do historii. Wszystko ze względu na jego rozmiary. Podobno jest to największy noworodek jaki kiedykolwiek się urodził.

dziecko1

Ponieważ kobieta ma taką straszną nadwagę, jej bliscy nie mogli zawieźć jej do szpitala samochodem. Trafiła tam w karetce.

dziecko2

Lekarze z początku sądzili, że kobieta urodzi bliźniaki, albo nawet trojaczki.

„Miałem do czynienia z wieloma kobietami, które zmagały się z problemem otyłości, ale ten poród był wyjątkowy. Początkowo myślałem, że kobieta spodziewa się bliźniaków lub nawet trojaczków. Okazało się, że jest tylko jeden, duży i silny chłopiec. Najwyraźniej w przyszłości zostanie graczem rugby” – powiedział jeden z lekarzy.

Do momentu narodzin tego chłopca, za największego noworodka uznawano dziecko z RPA, które urodziło się w 1983 roku i ważyło 17,2 kilograma.

Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o takich narodzinach. Mamy nadzieję, że maluch nie będzie miał żadnych problemów ze zdrówkiem, bo na dużego z pewnością wyrośnie 🙂

 

Źródło: worldnewsdailyreport.com

Twoja reakcja?

Super
Super
274
Ha ha
Ha ha
141
Wow
Wow
1239
Smutny
Smutny
122
Zły
Zły
93

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz