Home Poruszające Z zakrwawioną pupą i nóżką, płacząc biegła do mamy. Aż trudno uwierzyć, co się wydarzyło!

Z zakrwawioną pupą i nóżką, płacząc biegła do mamy. Aż trudno uwierzyć, co się wydarzyło!

Dzieci kochają place zabaw. W końcu mogą szaleć bez ograniczeń, a dorośli w tym czasie mogą trochę odpocząć, cały czas obserwują jednak czy ich pociechy na pewno są bezpieczne.

Bywa jednak, że nawet największa czujność rodzica nie wystarcza…

Choć brzmi to jak ponury żart, to istnieją ludzie, którzy nie są w stanie ścierpieć wesołego pokrzykiwania i śmiechu dzieci. Niektórzy z nich dopuszczają się naprawdę okrutnych rzeczy. Ta historia przydarzyła się młodej mamie Amy Smith i jej córeczce…

Jak co niedzielę Amy wyszła ze swoją córeczką na pobliski plac zabaw, aby mała spędziła trochę czasu na wesołej zabawie na świeżym powietrzu. Dziewczynka zna dobrze ten plac i uwielbia tam chodzić. Najbardziej lubi zjeżdżalnię z tunelem. Tego dnia jednak na placu wydarzyło się coś, co nie powinno nigdy mieć miejsca.

Po tym doświadczeniu dziewczynka nie chce już nawet zbliżać się do placu zabaw.

plac-zabaw1x

Tego dnia dziewczynka spędziła w tunelu trochę więcej czasu niż zwykle.

Jej mama zauważyła to, jednak nie sądziła, że może to być oznaką czegoś złego. Kiedy dziewczynka pojawiła się u wyjścia z tunelu, natychmiast wstała i z płaczem zaczęła biec w stronę mamy. Po jej nóżce spływała krew.

plac-zabaw2x

Amy nie rozumiała tego, co widzi! Gdy zajrzała do tunelu, w środku zobaczyła dużo potłuczonego szkła, które nie mogło znaleźć się tam przypadkiem.

Najwyraźniej ktoś celowo je tam umieścił, aby ranić dzieci. Amy natychmiast zabrała dziecko do szpitala, by je opatrzono.

plac-zabaw3x

Najgorsze w tej sytuacji jest to, że według policji nie było to jedyne takie zdarzenie. Szkło znaleziono też na kilku innych placach zabaw w okolicy.

plac-zabaw4x

Po tych doświadczeniach Amy chce przestrzec wszystkich rodziców, aby dobrze sprawdzili cały plac zabaw, zanim pozwolą dziecku się tam bawić. Nigdy nie wiadomo, co może się tam znaleźć.

Źródło: Youtube, Facebook

Twoja reakcja?

Super
Super
64
Ha ha
Ha ha
27
Wow
Wow
90
Smutny
Smutny
1625
Zły
Zły
3371

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz