Home Poruszające Rzucali w tego psa kamieniami… Aby go ochronić, nastolatka zmierzyła się ze swoim największym lękiem!

Rzucali w tego psa kamieniami… Aby go ochronić, nastolatka zmierzyła się ze swoim największym lękiem!

Anita Valkova to pochodząca z Bułgarii 16-latka, która zawsze cechowała się odwagą, za wyjątkiem kontaktu z psami…. Bardzo się ich bała, ponieważ kiedyś została ugryziona.

W jej domu nigdy nie było psa i dziewczyna nigdy nie miała z nimi żadnego kontaktu. Tego dnia jednak wszystko się zmieniło…

Po lekcjach Anita czekała przed szkołą na swojego tatę, który miał ją zabrać do domu. Nagle usłyszała okrzyki grupy dzieci. Ku swojemu przerażeniu zobaczyła, że dzieci rzucają kamieniami w psa. Zwierzę było poranione i bardzo umęczone.

114653152471

Nastolatka stanęła w obronie zwierzęcia, a następnie czekała z nim jeszcze przez dwie godziny aż przyjechał jej tata. Mężczyzna nie zgodził się jednak wziąć go do auta, ponieważ pies krwawił.

Anita była tak zdenerwowana, że wzięła zwierzę na ręce (choć cały czas panicznie się bała!) i razem z koleżanką zaniosły go do weterynarza.

214653152472

Następnego dnia, po dużej kłótni w domu, Anita wraz z mamą poszły do weterynarza, a tam.. Jej mama od razu zakochała się w psiaku. W ten sposób Alfeiya zamieszkał w domu Anity.

314653152473

Dziewczyna opowiada, że pierwsza kąpiel była dla niej bardzo trudna, ponieważ bała się, że Alfeiya ją ugryzie, z kolei czworonóg bardzo bał się wody. Udało im się jednak dojść do porozumienia.

414653152474

Dziś Anita nie wyobraża sobie, że Alfeiyi mogłoby z nimi nie być. Śmieje się, że nawet jej początkowo sceptyczny ojciec teraz traktuje psa jak uprzywilejowanego członka rodziny. To kolejny dowód na to, że każdy może pokochać psy. Trzeba tylko dać im szansę!

514653152475

Źródło: Imgur

Twoja reakcja?

Super
Super
102
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz