Home ludzie Ta kobieta wydała ponad 300 tysięcy zł, aby „być idealną”. Nie uwierzysz, jak wyglądała wcześniej…

Ta kobieta wydała ponad 300 tysięcy zł, aby „być idealną”. Nie uwierzysz, jak wyglądała wcześniej…

Operacje plastyczne pomagają wielu ludziom. Pozwalają pozbyć się wad i problemów, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Coraz więcej osób decyduje się jednak na taki krok, aby poprawić swoją urodę.

Niestety nierzadko efekt końcowy jest daleki od ideału. Dzięki temu na ulicy czy w Internecie coraz częściej widzimy osoby, które poszły o jeden, albo i kilka kroków za daleko w ulepszaniu swojego wyglądu. Co najgorsze, najczęściej tacy ludzie uważają, że wyglądają dobrze. Tak samo jak Fulvia Pellegrino.

ryba1

Fulvia miała dwójkę rodzeństwa. Wychowywana była przez mocno religijnego ojca, który był pastorem. Niestety, kobieta już będąc nastolatką czuła się inaczej niż jej rówieśnicy. Wszystko przez to, że Fulvia urodziła się jako Fulvio i potajemnie marzyła, aby być kobietą.

ryba2

Obawiając się reakcji otoczenia, Fulvio skrzętnie ukrywał to jaki jest naprawdę. Robił wszystko to co mężczyźni: chodził na polowania, upijał się i kupował drogie samochody.

ryba3

Kiedy miał 24 lata, poznał lekarkę Marisę. Para wzięła ślub, ale Fulvio nadal po kryjomu chodził do gejowskich klubów, przebierał się w damskie ubrania i malował się. Robił wszystko co mógł, aby utrzymać swoje podwójne życie.

ryba4

Po 16 latach ukrywania swojego prawdziwego oblicza, Fulvio zdecydował się na duży krok. Powiedział żonie prawdę.

ryba5

Mężczyzna wyznał, że chce zmienić płeć, ale Marisa wcale nie miała zamiaru go zostawić. Postanowiła, że stanie przy jego boku i będzie go wspierać. Zajęło jej to trochę czasu i potrzebowała pomocy psychologa, ale ostatecznie zdecydowała się na wspólne życie.

ryba6

Niestety, przy Fulvio pozostała jedynie żona. Cała jego rodzina odwróciła się od niego. To jednak nie powstrzymało go przed zmianą. Mężczyzna sprzedał swoją broń, samochody i dom.

Kiedy jego ojciec dowiedział się o wszystkim, stwierdził, że…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
416
Wow
Wow
218
Smutny
Smutny
771
Zły
Zły
247

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz