Home ludzie Ta kobieta wydała ponad 300 tysięcy zł, aby „być idealną”. Nie uwierzysz, jak wyglądała wcześniej…

Ta kobieta wydała ponad 300 tysięcy zł, aby „być idealną”. Nie uwierzysz, jak wyglądała wcześniej…

Kiedy jego ojciec dowiedział się o wszystkim, stwierdził, że syna trzeba umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Fulvio już wtedy wiedział, że zostanie z tym wszystkim sam.

ryba7

Może to przez całe to odrzucenie, stało się to, co się stało. Fulvia (zmienił imię) poddała się tylu operacjom plastycznym, że zmieniła się w karykaturalną postać. Przeszła operacje piersi, dwie liposukcje, operację nosa i 150 zastrzyków powiększających usta i policzki.

ryba8

Jej celem było wyglądać jak amerykańska, transseksualna gwiazda porno – Allanah Starr. Nie miała zamiaru przestać i robiła wszystko, aby się do niej upodobnić. Jednak to o czym marzył jeszcze Fulvio, doprowadziło do ostatecznego upadku. Nie tylko finansowego, ale i społecznego.

Wydała na operacje ponad 70 tysięcy euro. W ten sposób jednak nie uzyskała szacunku u ludzi. Wszyscy obgadują ją za plecami. Fulvia nie pojawiła się nawet na pogrzebie ojca, bo jej rodzina uważała, że jest prostytutką.

ryba9

Jedynie Marisa została przy boku Fulvii. Dzisiaj ich relacja jest siostrzana. Marisa nie jest homoseksualna i nie czuje żadnego pociągu do Fulvii. Poza tym przez terapię hormonalną, kobieta ma mocno obniżone libido.

ryba10

W tym dziwacznym związku Marisa dba o pieniądze i opłaca wszelkie wydatki i rachunki. Nie ufa Fulvii. Uważa, że ta wydałaby wszystko na operacje. Rodzina się jej wyrzekła, straciła wszystkie pieniądze, wygląda strasznie, ale jak myślicie, czy jest szczęśliwa?

ryba11

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
416
Wow
Wow
218
Smutny
Smutny
771
Zły
Zły
248

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz