Home Poruszające Mąż wyciąga wtyczkę z aparatury, do której podłączona jest umierająca żona. W tym momencie dzieje się coś niesamowitego…

Mąż wyciąga wtyczkę z aparatury, do której podłączona jest umierająca żona. W tym momencie dzieje się coś niesamowitego…

Pewnego dnia Steven Pellettiere-Swapp znalazł swoją matkę nieprzytomną. To był najgorszy dzień dla całej rodziny.

45-letnia kobieta zapadła w śpiączkę. Po dwunastu dniach lekarze zmuszeni byli poinformować rodzinę o tym, że trzeba będzie odłączyć ją od aparatury. Jest to taka decyzja, której nikt nigdy nie chciałby podejmować. Rodzina kobiety jednak wiedziała, że Lyndee chciała w takim wypadku zostać dawcą narządów.

Wspólnie z synem i córką, mąż Lyndee podjął decyzję o odłączeniu kobiety od aparatury podtrzymującej życie.

wtyczka1

Okres zaraz przed odłączeniem był niesłychanie ciężki dla bliskich kobiety. Każde z nich żegnało się z matką i żoną. Wtedy też jej mąż szeptał do niej:

– Musisz walczyć. Musisz być silna.

Lyndee nie była w stanie się poruszyć, ani nic powiedzieć. Jednak tak jak prosił ją mąż – walczyła. Walczyła przez cały czas i pamięta wszystko – nawet to, jak lekarze przygotowywali jej rodzinę do odłączenia aparatury.

wtyczka2

Niespodziewanie, w pewnym momencie kobieta wyszeptała: „Jestem wojowniczką”

Rodzina była w szoku. Kiedy odłączali ją od aparatury, każdy z nich zdążył pożegnać się z Lyndee. Wtedy jednak kobieta odżyła!

Lyndee odzyskała siły i teraz sama może opowiedzieć historię o tym jak słowa jej bliskich, przywróciły ją do świata żywych.

– To, że nie jesteś świadoma, nie oznacza, że nie słyszysz. Należy więc mówić do swoich bliskich, jeśli są w tej sytuacji. Oni Was słyszą! – powiedziała w wywiadzie dla CBS.

Podziel się tą niesamowitą i wzruszającą historią ze swoimi bliskimi.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
814
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
230
Smutny
Smutny
94
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz