Home Poruszające 35 lekarzy nie było w stanie mu pomóc. Dopiero szalony pomysł matki zadziałał! Zaryzykowała, ale było warto!

35 lekarzy nie było w stanie mu pomóc. Dopiero szalony pomysł matki zadziałał! Zaryzykowała, ale było warto!

Nie ma nic gorszego i bardziej bolesnego dla matki, niż codziennie patrzyć na cierpienia swojego dziecka. Stephanie Smith dzień w dzień widziała swojego płaczącego z bólu synka, któremu nikt nie potrafił pomóc.

Ostatecznie kobieta postanowiła zaufać swojej intuicji… Widząc swojego trzymiesięcznego synka Isaiaha wyjącego z bólu, chciała przynieść mu ulgę. Jesteście w stanie wyobrazić sobie przez całe życie znosić ból? Chłopczyk, odkąd ukończył 3 miesiące, borykał się z dziwnym zapaleniem skóry. Cały czas miał niezwykle bolesne wysypki, które pojawiały się pod wpływem najróżniejszych czynników, jak np. płyny do płukania ubrań, a nawet unoszące się w powietrzu resztki perfum.

dziecko1

Na skórze chłopca tworzyły się otwarte rany, a jakikolwiek dotyk sprawiał niesamowity ból. Stephanie opowiada, że płakała, bo nie mogła go dotknąć ani przytulić. Żadna matka nie chce widzieć swojego dziecka w takim stanie.

dziecko2

Rodzice chłopczyka odwiedzili w sumie trzydziestu pięciu różnych lekarzy. Większość z nich twierdziła, że dziecko cierpi z powodu egzemy, czyli choroby wywołanej alergenem i zalecali stosowanie sterydów.

dziecko3

Niestety, środki te pomagały na krótko, a potem uzależniały organizm do tego stopnia, że chłopiec musiałby przyjmować ich coraz więcej. Matka zaczęła szukać pomocy na forach internetowych, gdzie utwierdziła się w przekonaniu, że stosowanie sterydów nie przyniesie nic dobrego. Postanowiła więc zaufać swojej intuicji.

dziecko4

Zauważyła, że dziecko wycisza się podczas…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
5577
Ha ha
Ha ha
45
Wow
Wow
540
Smutny
Smutny
334
Zły
Zły
142

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz