Home Porady Zobacz, jakie Twoje najgłębsze sekrety ujawnia pozycja nóg, kiedy siedzisz
79.85K

Zobacz, jakie Twoje najgłębsze sekrety ujawnia pozycja nóg, kiedy siedzisz

Wierz lub nie, ale język ciała mówi bardzo wiele na temat człowieka. Czy wiedziałeś na przykład, że pozycja Twoich nóg, gdy siedzisz, ujawnia Twoje intencje i najgłębsze sekrety?

Kiedy więc następnym razem będziesz siedzieć w towarzystwie innych, spójrz na sposób, w jaki trzymają nogi, a dowiesz się wiele na temat ich charakteru.

legs-while-sitting-300x157

Pozycja A

Ta osoba sądzi, że ignorowanie problemu go rozwiąże. Tak się jednak nie stanie. Niestety, tacy ludzie wolą przenieść odpowiedzialność na innych, nie chcą sami podejmować wysiłku i tracić cennego czasu. Rozmowa z taką osobą przebiega łatwo, tacy ludzie są interesujący, kreatywni i trochę dziecinni. Czasami nie myślą, zanim coś powiedzą i zauważają nietakt dopiero, gdy jest już zbyt późno.

Pozycja B

Takie osoby to marzyciele z żywą wyobraźnią. Mają w sobie dużo dobrych intencji i świeżych pomysłów i często bywają doceniani w pracy. Nie lubią rutyny, uwielbiają podróże i poznawanie nowych ludzi. Nie mają problemu z rozpoczęciem pracy od podstaw, jeśli nie są zadowoleni z rezultatów. Nigdy też nie tracą czasu na związki, które nie czynią ich szczęśliwymi ani pracę, która wysysa ich pozytywną energię.

Pozycja C

Dla tych osób najważniejsza jest wygoda. Gdy chcą coś kupić, zwykle najpierw zastanawiają się nad tym przez kilka dni, sprawdzają wszystkie opcje, aby mieć pewność, że ich wybór będzie najlepszym z możliwych. Są bardzo wybredni decydując o zakupie ubrania, butów, perfum, czy mebli.

Są również wiecznie niezorganizowani, ale dobrze radzą sobie w swoim chaotycznym otoczenie. Trudno jest im się skupić, ich myśli często wędrują gdzieś daleko. Mogą przez to sprawiać wrażenie aroganckich, bo nikt nie lubi jak się go nie słucha.

Pozycja D

Ludzie siedzący w tej pozycji nie lubią się spóźniać i jeszcze bardziej nie lubią, gdy robią to inni. To inteligentne i wrażliwe osoby, dla których bardzo ważny jest spokój. Nie lubią się kłócić i czują się niezręcznie wyrażając publicznie zbyt wiele emocji. Pocałunek jest dla nich czymś tak intymnym, że czują się nieprzyjemnie całując kogoś przy innych ludziach.

Osoby, które siedzą w tej pozycji i trzymają całe stopy na ziemi są otwarte i nie mają problemu z publicznym wyrażaniem emocji. Czasami potrafią być niegrzeczne. Ci, którzy opierają się tylko czubkami palców, nie mają trudności z otwartym konfrontowaniem się z innymi. Dla nich kontakty społeczne przypominają pole walki i cały czas starają się być ostrożni i uważać na wrogów, którzy mogliby utrudnić im życie. Ich dom jest ich twierdzą, gdzie mogą poczuć się swobodnie. Trudno im przyjmować krytykę, ponieważ odbierają ją jako atak i natychmiast zaczynają się bronić.

Pozycja E

Takie osoby nigdy się nie spieszą i wierzą, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Są uparte i wytrwałe, nigdy się nie poddają, zanim nie osiągną celu. Ich wizerunek jest dla nich niezwykle ważny i wkładają wiele wysiłku w to, by wyglądać jak najatrakcyjniej. Może to być czasami oznaka ich braku pewności siebie. Im również trudno jest zaakceptować krytykę.

Źródło: intellectunchained.com

Twoja reakcja?

Super
Super
260
Ha ha
Ha ha
179
Wow
Wow
76
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz