Home Niesamowite Mężczyzna zauważa, że pies sąsiadów wyciąga coś ze śmietnika i niesie w pysku. Nie uwierzysz co wygrzebał.

Mężczyzna zauważa, że pies sąsiadów wyciąga coś ze śmietnika i niesie w pysku. Nie uwierzysz co wygrzebał.

Pewnego dnia, wychodząc z domu, policjant natknął się na coś zupełnie normalnego. Pies sąsiada grzebał w śmieciach zostawionych na ulicy. Jednak okazało się, że nie robił tego bez powodu.

Kiedy mężczyzna wracał tego samego dnia do domu, znowu zobaczył psa, który tym razem niósł coś w pysku.

smieci1

Kiedy policjant podszedł bliżej, odkrył że pies znalazł martwego szczeniaka. Po dokładniejszych oględzinach okazało się na szczęście, że mały czworonóg nadal żyje.

smieci2

W koszu na śmieci oprócz odpadów znajdowało się to maleństwo. Ktoś pozostawił je tam na śmierć. Uratował je pies sąsiadów.

smieci3

Psi ratownik miał jak najlepsze intencje i ludzie pozwolili mu czuwać przy słabym maluchu. Policjant zadzwonił od razu do lokalnych ratowników zwierząt, aby ci przyjechali i pomogli psiakowi.

smieci4

Znaleziony szczeniak potrzebował mleka aby przeżyć. Apel o pomoc trafił na Facebooka i szybko, maluch znalazł matkę zastępczą.

smieci5

Do tej pory nie wiadomo kto zgotował taki los szczeniakowi. Na szczęście udało się go uratować.

smieci6

– „Jeden pies znalazł go w koszu na śmieci, a drugi pełni rolę zastępczej matki. Co za piękna rzecz!” – stwierdził mundurowy Rodrigues i w tym przypadku można mu tylko przytaknąć.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
358
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
40
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz