Home ludzie Obudziła się i zauważyła, że całe ciało pokryte jest czerwonymi plamami. Powód ich pojawienia jest szokujący!

Obudziła się i zauważyła, że całe ciało pokryte jest czerwonymi plamami. Powód ich pojawienia jest szokujący!

Cindi Avila i jej mąż mieli spędzić wspaniałe wakacje na Florydzie. Słońce, plaża i relaks. Czego chcieć więcej?

Niestety, pobyt kobiety w hotelu na Bahamach okazał się być prawdziwym koszmarem. Po kilku dniach odpoczywania nad czyściutką wodą, nadszedł czas, aby spakować się i wracać do domu. Najgorsze było jednak dopiero przed kobietą. Kiedy obudziła się ostatniego dnia pobytu w tym raju na Ziemi, była zrozpaczona.

Praktycznie całe ciało kobiety pokryło się wielkimi, czerwonymi plamami. Oprócz mało estetycznego wyglądu, plamy mocno bolały.

hotel1

 

Skóra Cindi odzyskała dawny wygląd dopiero po kilku tygodniach. Rok później, kobieta nadal obawiała się powrotu do tego samego hotelu, gdzie spotkała ją ta nieprzyjemna sytuacja.

Oczywiście, wszystko odbiło się szeroki echem. Cindi pozwała hotel do sądu. W ramach zadośćuczynienia, dyrekcja hotelu zaproponowała zwrot kosztów leczenia. Kobieta jednak nie przystała na tę propozycję, gdyż chce otrzymać większą sumę pieniędzy.

Władze hotelu twierdzą, że standardy higieny są tam restrykcyjnie przestrzegane. Okazało się jednak, że kilka poprzednich podróżnych, którzy tam zostawali, miało podobne problemy co Cindi.

hotel2

 

Kobieta nie daje za wygraną. Chce, aby jak najwięcej osób poznało warunki jakie panują w tym hotelu, a tym samym uchronić innych przed sytuacją, która ją spotkała.

– „Nie bądź obojętny i zapobiegaj takim i podobnym sytuacjom, aby mieć pewność, że nikogo innego to nie spotka” – powiedziała w wywiadzie dla CBS Miami.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
25
Zły
Zły
53

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz