Home zdrowie Wszyscy twierdzili, że jest ładna. Mimo to w wieku 30 lat postanowiła podjąć decyzję, która zrujnowała jej życie

Wszyscy twierdzili, że jest ładna. Mimo to w wieku 30 lat postanowiła podjąć decyzję, która zrujnowała jej życie

Kiedy była jeszcze młoda, Carol Bryan była uważana za chodzący ideał. Była pewna siebie i szczęśliwa.

Jednak wszystko zmieniło się, kiedy skończyła 30 lat. Wtedy zaczęła wątpić w to, że jest atrakcyjna. Zauważała masę niedociągnięć w swoim wyglądzie, które chciała koniecznie naprawić.

Nigdy nie podejrzewała, że do tego dojdzie, ale w końcu zwróciła się o pomoc do specjalisty zajmującego się medycyną estetyczną.

botoks1

Początkowo zdecydowała się jedynie na botoks. Dzięki temu zabiegowi poczuła się o wiele lepiej. Była pod wielkim wrażeniem pierwszego zabiegu i odczuła znaczną poprawę samopoczucia. Niestety, był to pierwszy krok ku zrujnowanemu życiu.

botoks2

Z kolejnymi latami, Carol coraz bardziej uzależniała się od botoksu, a jej twarz zaczęła wyglądać sztucznie. Kobieta zauważyła, że jej skóra straciła jędrność. Poszła do lekarza na konsultacje. Ten zasugerował wypełniacze. Nigdy nie podejrzewała, że wtedy zacznie się prawdziwe piekło.

botoks3

Dopiero po zabiegu, okazało się, że lekarz nie posiadał żadnych uprawnień do wykonywania zawodu. Doszło do najgorszego. Twarz kobiety w ciągu kilku miesięcy zmieniła się nie do poznania. Wyglądała tak źle, że nawet bliscy nie mogli jej rozpoznać. Pęczniały jej oczy i czoło oraz przestała widzieć na jedno oko. Wyglądała naprawdę źle.

botoks4

W końcu kobieta zdecydowała się odwiedzić profesjonalną klinikę i wręcz błagała o pomoc. Czuła się jak potwór i prawie nie wychodziła z domu. Nie chciała, aby ktokolwiek oglądał ją w takim stanie.

botoks5

W 2013 roku, córka kobiety postanowiła jej w końcu pomóc. Nie mogła już patrzeć jak matka się męczy. Sofia wysłała jej zdjęcie do klinik w całym kraju. Wszyscy odmówili leczenia. Jednak jedna osoba postanowiła jej pomóc. Był to dr Reza Jarrahy, który pracuje jako chirurg szczękowy w szpitalu w Los Angeles.

botoks6

Sofia nie mogła uwierzyć, że znalazł się ktoś, kto był skłonny pomóc jej mamie. Od razu ją poinformowała i obie postanowiły, że trzeba zacząć działać. Lekarz zrobił wszystko, co tylko mógł, aby twarz kobiety zaczęła przypominać tę, którą kobieta miała przed niefortunnym zabiegiem.

„Aż ciężko opisać, jak wdzięczna jestem. Mam tylko nadzieję, że nikt więcej nie popełni mojego błędu…”

botoks7

Historia Carol powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy starają się dążyć do idealnego wyglądu. Operacje plastyczne to pułapka, która może zaprowadzić w ślepy zaułek.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
26
Ha ha
Ha ha
31
Wow
Wow
114
Smutny
Smutny
379
Zły
Zły
89

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz