Home ludzie 11 rzeczy, które kobiety uwielbiają robić w sypialni, ale wstydzą się do tego przyznać

11 rzeczy, które kobiety uwielbiają robić w sypialni, ale wstydzą się do tego przyznać

Premiera kolejnej odsłony filmu o Christianie Greyu powoduje, że kobiety mają ochotę na nieco więcej w łóżku. Jest to dobry pretekst, aby zdziałać trochę w sferze uznawanej przez wielu za tabu.

Jeśli chodzi o facetów, to sprawa jest prosta. Kobiety jednak często nie zdradzają czego pragną od swojego partnera. Jednak pamiętajmy, że to udane życie erotyczne cementuje związek. Teraz Panowie, skupcie się. Oto lista 11 rzeczy, który kobiety uwielbiają w łóżku, ale wstydzą się przyznać!

 

#1. Zasłonięte oczy

Dzięki temu rozpalisz jej zmysły, a w efekcie ona będzie chcieć jeszcze więcej

syp1

Źródło: wikimedia.org

#2. Kajdanki

Kobieta nie powie Ci głośno, że ma ochotę na to, abyś ją związał lub zakuł w kajdanki. Wtedy jest zdana wyłącznie na Ciebie i to ją podnieca.

syp2

Źródło: pixabay.com

#3. Zdjęcia

Płeć piękna uwielbia czuć się atrakcyjnie i seksownie, mimo iż często twierdzi zupełnie inaczej. Sesja zdjęciowa w pięknej, seksownej bieliźnie będzie wspaniałą pamiątką. Możecie też spróbować swoich sił w nagrywaniu filmów i wracać do nich podczas gry wstępnej w przyszłości.

syo3

Źródło: pexels.com

#4. Odgrywanie ról

Co wolisz? Seksowna sekretarka, a może nieśmiała bibliotekarka? Spróbujcie odgrywać role w sypialni, a wasze życie seksualne wejdzie na zupełnie nowe tory.

syp4

Źródło: pixabay.com

#5. Seksowne rozmówki

Kobiety pragną tego, aby w łóżku mówić im sprośne rzeczy. Oczywiście nigdy Ci o tym nie powiedzą, ale warto to pamiętać.

syp5

Źródło: pexels.com

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
458
Ha ha
Ha ha
177
Wow
Wow
108
Smutny
Smutny
83
Zły
Zły
122

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz