Home ludzie Wszyscy sądzili, że ten mężczyzna jest otyły. Podczas operacji, lekarze odkryli coś szokującego

Wszyscy sądzili, że ten mężczyzna jest otyły. Podczas operacji, lekarze odkryli coś szokującego

Roger Logan cały czas wysłuchiwał obelg kierowanych w jego stronę przez ludzi. Słyszał od nich, że jest grubą świnią i wygląda obrzydliwie.

Roger, ze względu na swoją wagę nie był w stanie się poruszać, a tłuszcz z okolic brzucha przesunął się w dół. Wyglądało to jakby mężczyzna miał wielką torbę między nogami. Roger nie czuł się dobrze w swoim ciele. Mówił, że czuje jakby między nogami nosił worek z cementem.

ot1

Ostatnie cztery lata, 57-latek spędził siedząc w fotelu. Ze względu na swoją wagę praktycznie nie mógł się poruszać. Wcześniej mężczyzna prowadził sklep z antykami w Gulfport, w stanie Mississippi, jednak ostatnio musiał zaprzestać działalności. Właściwie zapomniał już jak to jest mieć normalne życie. Roger konsultował swój problem z wieloma lekarzami. Każdy z nich twierdził, że jest to wina otyłości.

ot2

Dodatkowo, nikt nie chciał go zoperować. Wytłumaczeniem takiej sytuacji było to, że mężczyzna jest za ciężki i istnieje spore ryzyko, że zabieg się nie uda oraz pojawią się komplikacje. Ze względu na to, że nikt nie chciał mu pomóc, Roger był przygnębiony.

Przestał jeść i pić, przez co trafił do szpitala z niewydolnością wątroby oraz odwodnieniem. Żona Rogera nie traciła jednak nadziei i cały czas szukała kogoś, kto podjąłby się pomocy jej mężowi. W końcu udało jej się trafić na lekarza z Kalifornii, który zajmował się już podobnymi przypadkami i był gotów pomóc.

ot3

Roger, aby dojechać do szpitala, musiał być przewieziony w specjalnej furgonetce. Podróż zajęła prawie 40 godzin. Kiedy dojechali na miejsce, okazało się, że nie tylko otyłość była problemem mężczyzny.

Roger, w swoim brzuchu miał wielkiego guza, który rósł tam przez lata. Żaden z lekarzy nie zorientował się, że mężczyźnie grozi poważne niebezpieczeństwo.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wykonać tę operację i obyło się bez komplikacji.”

ot4

Po wykonanym zabiegu, 57-latek spędził jeszcze dwa tygodnie na rehabilitacji. Jego podejście do życia uległo zmianie, bo uświadomił sobie, że jego stan nie wynikał jedynie z nadwagi.

ot5

Ta historia udowadnia, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, a każdą diagnozę należy konsultować w kilku miejscach.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
257
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
119
Smutny
Smutny
192
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz