Home życie Położyła dziecko na przewijaku, a ono zaczęło przeraźliwie krzyczeć. Kiedy je podniosła, była w szoku.
47.86K

Położyła dziecko na przewijaku, a ono zaczęło przeraźliwie krzyczeć. Kiedy je podniosła, była w szoku.

Hayley Turner z Wielkiej Brytanii miała szczęśliwe życie. Młoda kobieta miała kochającego męża i malutkiego syna. Wszystko szło zgodnie z planem.

Małżeństwo było zadowolone ze swojego życia i nie potrafili sobie wyobrazić niczego, co mogłoby je popsuć. Samuel co prawda był wcześniakiem, ale otrzymał najlepszą opiekę na świecie.

pinezki1

Pierwsze tygodnie życia spędził w szpitalu, jednak lekarze byli pewni, że wszystko będzie w porządku.

pinezki2

W końcu rodzice mogli zabrać swoje dzieciątko do domu.

pinezki3

 Wtedy zdawało się, że wszystkie problemy już minęły. Jednak los chciał inaczej. Hayley opisała wszystko na swoim Facebooku.

pinezki4

„Zazwyczaj nie dzielę się takimi rzeczami – zwłaszcza w sieci, ale to co się nam przytraiło, może być ostrzeżeniem dla innych rodziców. Naprawdę nie miałam o tym wcześniej pojęcia. Pomyślałam, że o tym napiszę, aby zapobiec temu w przyszłości…

pinezki5

Chciałam zmienić dzisiaj Samuelowi pieluchę w toalecie publicznej. Byłam pewna, że nic mu nie grozi i to w miarę bezpieczne miejsce dla dzieci. Bardzo szybko zostało to zweryfikowane… Położyłam go na przewijaku a on od razu zaczął przeraźliwie płakać.

Podejrzewałam, że po prostu ma gorszy dzień. Ale on nie przestawał. Szybko się uwijałam w tym, aby go przewinąć i wziąć na ręce. On dalej bardzo płakał. W końcu zmieniłam pieluchę, podniosłam go i w jednej sekundzie zobaczyłam coś, co wprawiło mnie w złość.

Ktoś CELOWO wbił pinezki w przewijak, myśląc chyba, że to będzie świetna zabawa… Nasz synek leżał na igłach! A jest jeszcze malutki i nie umie powiedzieć, że dzieje mu się krzywda. Nie mieści mi się w głowie, że można mieć tak idiotyczny pomysł, aby robić komuś krzywdę. To bardzo smutne, że trzeba sprawdzać z pozoru BEZPIECZNE miejsce dla dzieci, ale kochani rodzice: RÓBCIE TO ZA KAŻDYM RAZEM!”

pinezki6

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
244
Zły
Zły
825

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz