Home ludzie 9-latek z porażeniem mózgowym zagłodzony na śmierć przez opiekunów. Ważył jedynie 7 kilogramów.

9-latek z porażeniem mózgowym zagłodzony na śmierć przez opiekunów. Ważył jedynie 7 kilogramów.

9-latek z porażeniem mózgowym zagłodzony na śmierć przez opiekunów. Ważył jedynie 7 kilogramów.

Cztery osoby zostały aresztowane za doprowadzenie do śmierci dziewięciolatka z porażeniem mózgowym. Chłopiec był bardzo zaniedbany i głodny.

21. lutego Biuro Szeryfa Hrabstwa Vigo otrzymało wezwanie do domu, w którym znajdowało się dziecko. Kiedy służby przybyły na miejsce ich oczom ukazało się coś strasznego. Cameron Hoopingarner trafił do szpitala. Tam lekarze stwierdzili zgon. 9-latka nie udało się uratować. Chłopiec ważył ledwie 7 kilogramów.

porazenie1

Greg Ewing powiedział, że chłopiec stracił wzrok. Poza tym był poważnie niedożywiony. Cztery osoby (w tym dwójka opiekunów chłopca), które również mieszkały w domu, zostały aresztowane. Rodzice biologiczni zostali poinformowani o tym w jakich okolicznościach zmarł ich syn.

Jak mówi szeryf, cała czwórka usłyszała zarzut zaniedbania ze skutkiem śmiertelnym. Dodatkowo Kraemer i Travioli zostali oskarżeni o to, że nie zgłaszali zaniedbań wobec dziecka,

„To, co wydarzyło się w tym domu, doprowadza mnie do szału. Jestem wściekły, że ktoś mógł coś takiego zrobić i że nie widzieliśmy tego wcześniej. Dorośli ludzie celowo doprowadzili do tego, że 9-letnie dziecka zmarło.

W ten sposób opiekunowie zajmują się chorymi? Czy na coś takiego zasłużył?! Aby być zagłodzonym na śmierć? Nie wierzę, że do tego doszło. Chłopczyk wyglądał jak osoby z obozu koncentracyjnego w Auschwitz.”

porazenie2

Źródło: washingtontimes.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
81
Zły
Zły
160

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz