Home ludzie 8-letnia panna młoda zmarła po nocy poślubnej. Kiedy poznasz powód będziesz zszokowany!

8-letnia panna młoda zmarła po nocy poślubnej. Kiedy poznasz powód będziesz zszokowany!

Ślub to najważniejszy dzień w życiu. Jest on przypieczętowaniem miłości i wejściem na nową drogę życia. Niestety, w niektórych krajach nadal mają miejsce koszmarne wydarzenia.

W Jemenie doszło do ceremonii ślubnej, w której panna młoda miała 8 lat, a pan młody 40… Podczas nocy poślubnej, „panna młoda” zmarła z powodu krwotoku wewnętrznego, po tym jak została zgwałcona przez męża.

panna1

Proceder ten jest bardzo powszechny w tym kraju. Statystyki z 2012 roku pokazują, że ponad 25% kobiet mieszkających tam, wyszła za mąż przed ukończeniem piętnastego roku życia.

panna2

Z tego powodu wiele organizacji walczących o prawa dziecka i człowieka, domaga się, aby odejść od tej tradycji i zaprzestać tak barbarzyńskich zachowań wobec małych dziewczynek.

panna3

W obecnych czasach nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Mimo iż tradycje należy szanować, w tym przypadku, winno być zupełnie odwrotnie.  Na pierwszym miejscu należy stawiać dobro dziecka.

Trzeba podnosić świadomość społeczeństwa dotyczącą tego tematu, tak aby niepełnoletnie dziewczynki mogły spokojnie cieszyć się dzieciństwem, a nie przeżywać tortury serwowane przez dużo starszych mężczyzn.

Źródło: damn.com

Twoja reakcja?

Super
Super
54
Ha ha
Ha ha
46
Wow
Wow
80
Smutny
Smutny
1887
Zły
Zły
5879

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz