Home ludzie Gdy się urodziła, miała setki znamion na swoim ciele. To, jak wygląda teraz, mając 19 lat jest szokujące!

Gdy się urodziła, miała setki znamion na swoim ciele. To, jak wygląda teraz, mając 19 lat jest szokujące!

Mówi się, że w człowieku najważniejsze jest wnętrze, a piękno z czasem przemija. O tym, że dla wielu z nas wciąż najbardziej liczy się wygląd, przekonała się Ciera Swaringen, dla której drwiące spojrzenia i złośliwe komentarze od lat są codziennością.

19-latka cierpli na niezwykle rzadką chorobę. Gdy się urodziła, jej ciało w 70 procentach pokryte było  melanocytowymi znamionami. Mimo nieustannego spotykania się z niechęcią i brakiem akceptacji ze strony otoczenia, Ciera nie poddaje się i cieszy się każdą chwilą swojego życia. Choroba nie przysłoniła jej tego, co najważniejsze, nie odebrała wiary w siebie, nie wpłynęła negatywnie na jej stosunek do świata.

Ciera wie, że każdy z nas jest wyjątkowy, bez względu na choroby, z którymi się zmagamy. Sama jest pewną siebie 19-latką, która zaraża optymizmem  i pozytywną energią. Od chwili narodzin wspierają ją rodzice, dla których jej znamiona to „pocałunki anioła”.

z16

Wielu z nas decyduje się na usunięcie szpecących ciało znamion. Niestety, w przypadku Ciery okazało się to niemożliwe. Lekarze uznali, że zmian jest nie tylko zbyt wiele, ale że z wiekiem dziewczyny będą stawały się one coraz większe. Z ich powodu, Ciera musi unikać ekspozycji skóry na słońce i odpowiednio ją zabezpieczać.

z21

Ciera nie ma kompleksów i w pełni akceptuje to, jak wygląda. Jak przyznaje, każdy z nas jest inny, a to co najważniejsze, skrywamy w środku. Sądzi, że nawet w niedoskonałym ciele można czuć się pięknie.

z31

Przekonała się, że nie wszyscy oceniają ją przez pryzmat jej znamion. W swoim otoczeniu ma wiele bliskich osób, dla których najważniejsza jest jej osobowość.

z41

Jakiś czas temu dziewczyna odnalazła w sieci społeczność dotkniętą podobnym schorzeniem. Zamierza wziąć udział w konferencji, na której będzie mogła spotkać się z członkami grupy osobiście.

z51

Jest szczęśliwa i bez względu na wszelkie trudności, docenia swoje życie i cieszy się każdym dniem. Czuje się spełniona i dumna z tego kim jest:

– Nie ubolewam nad moją chorobą. Dzięki niej jestem wyjątkowa i – tak, jak każdy z nas – mam w sobie coś niezwykłego. A że ta niezwykłość jest tak bardzo widoczna? To przecież nie ma żadnego znaczenia. 

z61

Czy przesłanie Ciery pomoże osobom, które nie akceptują swojego niedoskonałego wyglądu? Czy wpłynie na tych, którzy tak niesprawiedliwie i powierzchownie oceniają innych? Mamy nadzieję, że tak!

z71

Twoja reakcja?

Super
Super
368
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
96
Smutny
Smutny
320
Zły
Zły
48

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz