Home Inspirujące Ten dom zbudowano w dwa dni. Kosztował niewiele ponad 4 tysiące złotych!

Ten dom zbudowano w dwa dni. Kosztował niewiele ponad 4 tysiące złotych!

Takie nieruchomości stają się powoli tanią i łatwo dostępną alternatywą dla wielu rodzin.

dom1

Źródło: facebook.com

Firma Arched Cabins, która tworzy te domy, wysyła swój produkt w paczkach, w których znajdziemy wszystkie niezbędne elementy, aby móc złożyć mieszkanko samemu. W podstawowej wersji mamy łuki konstrukcyjne, materiały izolacyjne typu R13 oraz panele sufitowe i podłogowe.

dom2

Źródło: facebook.com

Zaletą tego typu domów jest to, że powstają w błyskawicznym tempie. Dodatkowo są bardzo tanie i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia.

dom3

Źródło: facebook.com

Nazwa firmy Arhced Cabins, czyli w tłumaczeniu „chaty w kształcie łuku”, wskazuje na charakterystyczny kształt budynków. Dzięki takiej formie, montaż domu jest bardzo szybki. Budynki są ekonomiczne, dobrze zaprojektowane i istnieją w kilku rodzajach.

Ceny produktu wahają się miedzy 1000 a 12000 euro. Biorąc pod uwagę iż najdroższy model ma 84 metry kwadratowe powierzchni, 4 sypialnie i 2 łazienki, jest to naprawdę opłacalny interes.

dom4

Źródło: facebook.com

Wnętrza domków można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Od producenta otrzymujemy jedynie łukowatą konstrukcję. Środek można w dowolny sposób aranżować, aby uzyskać wnętrze, które nam odpowiada.

dom5

Źródło: facebook.com

Konstrukcje powstają z myślą o przestrzeni mieszkalnej, ale mniejsze modele można wykorzystać jako magazyn lub domek dla zwierząt. Jest wiele możliwości.

dom6

Źródło: facebook.com

Co sądzicie o takim domu za nieco ponad 4000 złotych?

Źródło: inhabitat.com

Twoja reakcja?

Super
Super
1164
Ha ha
Ha ha
82
Wow
Wow
170
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
51

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz