Home ludzie Została zgwałcona i urodziła dziecko. Teraz, zgodnie z prawem, musi wychować je razem z gwałcicielem!

Została zgwałcona i urodziła dziecko. Teraz, zgodnie z prawem, musi wychować je razem z gwałcicielem!

Ta wstrząsająca historia wydarzyła się naprawdę. Okazuje się, że w niektórych stanach Ameryki, prawo pozwala gwałcicielowi współdzielić opiekę nad dzieckiem.

To przerażające, że w XXI wieku, takie sytuacje wciąż mają miejsce. Przerażające, że potwór, który wyrządza komuś tak wielką krzywdę, zamiast gnić w więzieniu, ma prawo wychowywać poczęte wskutek gwałtu dziecko.

6-59-696x362

Na własnej skórze doświadczyła tego żyjąca w stanie Nebraska Noemi. Ta młoda kobieta została zgwałcona, a owocem gwałtu jest jej mała córeczka. Dziś Noemi kontaktuje się z gwałcicielem telefonicznie i mailowo, by – zgodnie z prawem – zostawiać z nim dziecko.

1-107

Statystyki są przerażające: w Stanach Zjednoczonych każdego roku rodzi się między 17 a 32 tysięcy dzieci poczętych w wyniku gwałtu!

Ich matki, podobnie jak Noemi, zmuszone są do współdzielenia opieki ze swymi oprawcami.

3-6

Ojciec dziecka, pomimo skazującego wyroku, ma prawo do widzenia córki w co drugi weekend oraz w dwa wtorki każdego miesiąca.

2-106

Możliwość spotkań z dzieckiem oraz ich częstotliwość, byłaby zrozumiała w przypadku rozwodu, jednak w tym przypadku, jest szokująca.

4-5

Jedynym, co powinno łączyć te dwie sytuacje, jest konieczność płacenia comiesięcznych alimentów. Uznanie praw rodzicielskich gwałciciela to absurd!

Jak można dopuścić do tego, by dzieckiem opiekował się człowiek zdolny do tak strasznych czynów?

Źródło: www.relayhero.com

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
57
Zły
Zły
385

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz