Home ludzie Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane torby i dosłownie zrobiło im się słabo

Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane torby i dosłownie zrobiło im się słabo

To, co znaleźli w środku budzi grozę i sprzeciw wobec ludzkiego okrucieństwa.

Na świecie pełno jest okrucieństwa wobec zwierząt. Zawsze kiedy czytamy doniesienia o przemocy i wykorzystywaniu niewinnych stworzeń, nasuwa się pytanie: „Jak istoty, które czują, mogły posunąć się do czegoś takiego?”. Rosyjska policja dokonała makabrycznego odkrycia w czasie kontroli pewnego transportu kolejowego.

Kilka worków, które przewoził ten skład nie miało oznaczeń. Przewoźnicy twierdzili, że są w nich trociny. Kiedy policjanci zajrzeli do środka…

niedzwiedz1

Znaleźli oni 527 łap niedźwiedzi, kagańce, pęcherzyki żółciowe i wątroby wyciągnięte z zabitych zwierząt. Ten ładunek miał być dostarczony do Chin i innych krajów azjatyckich.

niedzwiedz2

Niedźwiedzie łapy są w tamtej części świata wielkim przysmakiem. Inne fragmenty ciała niedźwiedzi wykorzystywane są w celach medycznych. Handel niedźwiedziami i ich nielegalna hodowla to dosyć powszechny problem w Azji.

niedzwiedz3

W Rosji kwitnie kłusownictwo i przemyt niedźwiedzich partii ciała, mimo bardzo surowych kar za zabijanie tych zwierząt.

niedzwiedz4

Policja cały czas stara się ukrócić ten proceder. Przeprowadzane akcje regularnie ujawniają kolejne próby przemytu cennego towaru za granicę. Nie wiadomo jednak jaka część przemycanych partii nie zostaje nigdy odkryta..

Źródło: thedodo.com

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
23
Smutny
Smutny
348
Zły
Zły
963

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz