Home ludzie Matka ze łzami w oczach próbowała połączyć głowę swojego dziecka z tułowiem. To prawdziwa historia!

Matka ze łzami w oczach próbowała połączyć głowę swojego dziecka z tułowiem. To prawdziwa historia!

To, co zaraz przeczytasz powinno być bolesną lekcją dla każdego. Pewien anonimowy sanitariusz opisał wypadek, który spowodował pijany kierowca. Niech ta historia utkwi w naszych głowach!

pijak1

„Do wszystkich tych, którzy nie wiedzą – jestem sanitariuszem w San Diego. Zazwyczaj nie opowiadam takich historii publicznie, ale tym razem zrobię wyjątek i mam nadzieję, że ktoś z Was dupki pomyśli dwa razy, zanim wsiądzie po pijaku za kierownicę!

Kilka godzin temu byłem na miejsce wypadku. Jeden samochód znajdował się na dachu, a drugi wjechał w mur. Zakrwawiona kobieta siedziała na krawężniku. Na kolanach trzymała dziecko, które było przecięte na pół.

Próbowała połączyć główkę swojego malutkiego synka z resztą jego ciała. Z drugiej strony skrzyżowania w moją stronę biegł zdesperowany mężczyzna, który trzymał w ramionach martwą dziewczynę.

Kiedy wyszedłem z karetki, on dosłownie rzucił swoją 7-letnią córkę w moje ramiona. Zatrzymał się i patrzył, jak staraliśmy się ją uratować – podaliśmy jej leki, użyliśmy defibrylatora i próbowaliśmy ją intubować.

W samochód, którym jechała ta rodzina wjechał pijak, który przejechał na czerwonym świetle z prędkością ponad 100 km/h.

Rodzice i nietrzeźwy kierowca mieli tylko kilka zadrapań. Dzieci straciły życie. Dziewczynka wyleciała przez przednią szybę i wylądowała 10 metrów od auta, a główka małego chłopczyka została oddzielona od reszty ciała. Nigdy nie zapomnę tego widoku. Nie bądź idiotą i nie wsiadaj po pijaku za kierownicę!”

pijak2

Podziel się tą historią, aby każdy zapamiętał, że alkohol i samochód to nie jest dobre połączenie. Niech przez takich idiotów nie giną niewinni ludzie!

Źródło: hefty.co

Twoja reakcja?

Super
Super
34
Ha ha
Ha ha
27
Wow
Wow
30
Smutny
Smutny
4966
Zły
Zły
1201

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz