Home ludzie Para rozwiodła się po 19 latach małżeństwa. Po procesie były mąż wysyła kobiecie ten list.

Para rozwiodła się po 19 latach małżeństwa. Po procesie były mąż wysyła kobiecie ten list.

Rozwody w ostatnich czasach zdarzają się coraz częściej, co wcale nie oznacza, że ludzie już się do tego przyzwyczaili. Zawsze jest to trudne i bolesne przeżycie.

Jest to trauma, która może pozostawić ślad nie tylko na małżonkach, ale również skrzywdzić dzieci. Pewna nastolatka z Teksasu postanowiła podzielić się historią rozwodu jej rodziców. Na Twitterze zamieściła post, w którym opisuje ich 19-letni związek.

Dziewczyna nie decyduje się jednak na odkrywanie szczegółów, a na opisanie tego, w jaki sposób wyglądało ich życie po rozwodzie. Obawiała się, że straci któregoś z rodziców, jednak bardzo się pomyliła.

Podzieliła się zdjęciami oraz dopisała do nich kilka słów. W całej tej sytuacji nie chodzi o zdradę czy kłamstwo. Po prostu coś nie wypaliło.

„Mam ogromną nadzieję, że ludzie zobaczą, że to była prawdziwa miłość i że moi rodzice darzą się ogromnym szacunkiem – mimo rozstania.”

rozwod1

17-letnia Morgan Lynn podzieliła się na Twitterze bardzo osobistą historią. Powiedziała wszystkim, że po 19 latach jej rodzice rozwodzą się.

rozwod2

„Po prawie 20 latach związku dziś moi rodzice wzięli rozwód. To nie był łatwy dzień dla nich, a mój tata i tak w podziękowaniu za wszystko, wysłał mamie jej ulubione kwiaty i dołączył do nich liścik.”

rozwod3

– „Na zawsze będę Twój, Jason”.

Te słowa były bardzo jasnym przekazem dla byłej żony. Wiedziała, że może nadal na niego liczyć i szukać wsparcia. Piękne jest to, że ludzie potrafią rozstać się z taką klasą i szacunkiem dla siebie. Dzieci widzą to i mają dobry przykład jak powinno się traktować innych.

rozwod4

„Wzruszyło mnie także to, że już po rozwodzie tata wysłał mojej mamie kwiaty, bo wiedział, że ma naprawdę zły dzień. Niesamowite, że tak potrafią to zakończyć. W sposób elegancki, dorosły i wrażliwy.”

rozwod5

„Będę wspominać z nostalgią te wspólne lata, ale i cieszę się, że udało im się rozstać w taki sposób. Wydaje mi się, że to była prawdziwa miłość i właśnie dlatego tak wyglądał ich rozwód i obecne relacje. Kocham moich rodziców i jestem dumna z nich!”

rozwod6

A wy co sądzicie? Czy można rozstać się w zgodzie i być nadal przyjaciółmi?

Źródło: littlethings.com

Twoja reakcja?

Super
Super
890
Ha ha
Ha ha
66
Wow
Wow
76
Smutny
Smutny
104
Zły
Zły
68

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz