Home ludzie Przedstawiamy Wam 6 kulturystów, przy których Ronnie Coleman wydaje się mały.

Przedstawiamy Wam 6 kulturystów, przy których Ronnie Coleman wydaje się mały.

Kiedy myślimy lub rozmawiamy na temat dużych kulturystów, odpowiedź z reguły rysuje się jedna – Ronnie Coleman. Jak się okazuje, są jednak znacznie więksi od niego.

1. Toney Freeman

freeman2-min

Freeman, znany również jako „The X-man”, mierzy 188cm wzrostu, a jego pseudonim nie ma nic wspólnego z bohaterami dużego ekranu. Ma za to wiele wspólnego z jego olbrzymią muskulaturą i sylwetką X, która charakteryzuje się szerokimi ramionami, wąską talią i rozbudowanymi udami.

Mając 51 lat nie wspomina nic o emeryturze czy nawet o zwolnieniu treningowego tempa. Jego największe osiągnięcia to 5 miejsce na zawodach Mr. Olympia w 2008 roku oraz 3 miejsce na Arnold Classic w 2007 i 2013 roku. Zabawne jest, że w 2010 roku został pierwszym człowiekiem aresztowanym w Szwecji, z uwagi na podejrzenie stosowania substancji dopingujących. Nie znaleziono przy nim nic co by na to wskazywało, aresztowano go z uwagi na jego gabaryty.

2. Craig Golias

golias2-min

Widziałeś go pewnie na wielu memach, myśląc sobie, że to efekt kiepskiej pracy w photoshopie. Zdjęcie jest jednak prawdziwe, a jego główny bohater mierzy 190cm wzrostu i waży 158 kilogramów. Jest wyższy i cięższy niż Rich Piana lecz w przeszłości, gdy ważył poniżej 100 kilogramów startował w zawodach kulturystycznych. W jednym z wywiadów przyznał, że jest tylko cztery posiłki dziennie i ciągle utrzymuje swoją masę.

3. Martyn Ford

ford

O Martynie stało się głośno, gdy wystąpił w czwartej części filmu Undisputed. Scott Adkins przyznał, że potrzebował w obsadzie groźnie wyglądającego aktora, a Ford idealnie pasował do roli czarnego charakteru o przydomku Koshmar.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
26
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz