Home ludzie Przedstawiamy Wam 6 kulturystów, przy których Ronnie Coleman wydaje się mały.

Przedstawiamy Wam 6 kulturystów, przy których Ronnie Coleman wydaje się mały.

Kiedy myślimy lub rozmawiamy na temat dużych kulturystów, odpowiedź z reguły rysuje się jedna – Ronnie Coleman. Jak się okazuje, są jednak znacznie więksi od niego.

1. Toney Freeman

freeman2-min

Freeman, znany również jako „The X-man”, mierzy 188cm wzrostu, a jego pseudonim nie ma nic wspólnego z bohaterami dużego ekranu. Ma za to wiele wspólnego z jego olbrzymią muskulaturą i sylwetką X, która charakteryzuje się szerokimi ramionami, wąską talią i rozbudowanymi udami.

Mając 51 lat nie wspomina nic o emeryturze czy nawet o zwolnieniu treningowego tempa. Jego największe osiągnięcia to 5 miejsce na zawodach Mr. Olympia w 2008 roku oraz 3 miejsce na Arnold Classic w 2007 i 2013 roku. Zabawne jest, że w 2010 roku został pierwszym człowiekiem aresztowanym w Szwecji, z uwagi na podejrzenie stosowania substancji dopingujących. Nie znaleziono przy nim nic co by na to wskazywało, aresztowano go z uwagi na jego gabaryty.

2. Craig Golias

golias2-min

Widziałeś go pewnie na wielu memach, myśląc sobie, że to efekt kiepskiej pracy w photoshopie. Zdjęcie jest jednak prawdziwe, a jego główny bohater mierzy 190cm wzrostu i waży 158 kilogramów. Jest wyższy i cięższy niż Rich Piana lecz w przeszłości, gdy ważył poniżej 100 kilogramów startował w zawodach kulturystycznych. W jednym z wywiadów przyznał, że jest tylko cztery posiłki dziennie i ciągle utrzymuje swoją masę.

3. Martyn Ford

ford

O Martynie stało się głośno, gdy wystąpił w czwartej części filmu Undisputed. Scott Adkins przyznał, że potrzebował w obsadzie groźnie wyglądającego aktora, a Ford idealnie pasował do roli czarnego charakteru o przydomku Koshmar.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz