Home Poruszające Mama zauważa gigantyczne pęcherze na stopach córeczki. Jest przerażona, gdy dowiaduje się, co zrobiła opiekunka

Mama zauważa gigantyczne pęcherze na stopach córeczki. Jest przerażona, gdy dowiaduje się, co zrobiła opiekunka

Mama zauważa gigantyczne pęcherze na stopach córeczki. Jest przerażona, gdy dowiaduje się, co zrobiła opiekunka

W stanie Maryland policja aresztowała nianię oskarżoną o bezlitosne skrzywdzenie małego dziecka. Kobieta miała położyć stopy malucha na gorącej patelni.

36-letnia Ismelda Ramos Mendoza z Bladensburga została zatrzymana w poniedziałek pod zarzutem znęcania się nad 6-miesięczną dziewczynką. Jak podają władze,  kobieta w okrutny sposób ukarała ją, gdy dziecko nie przestawało płakać.

opiekunka-1

Swoim płaczem przeszkadzała Mendozie w przygotowywaniu tortilli. Sfrustrowana jej zachowaniem niania, rzuciła się na zapłakane dziecko, chwyciła je i postawiła na rozżarzonej patelni.

Gdy mama zobaczyła bolesne, gigantyczne pęcherze na stopach córki, opiekunka udała, że nie wie, co się stało.

kitchen-328011_960_720

Źródło: Pixbay.com

Kobieta nie dała się nabrać na kłamstwa Mendozy i czym prędzej zawiadomiła o zdarzeniu policję. Jak podają śledczy, dziewczynka natychmiast została przewieziona do pobliskiego szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. Na jej małych stopach lekarze zdiagnozowali poparzenia II stopnia.

Historię dziewczynki opublikował serwis 7 News Miami. Artykuł skomentowało aż 200 osób wstrząśniętych strasznym czynem Mendozy.

– Nie mogę… to straszne, gdy czytam, co opiekunki są w stanie zrobić niewinnym, bezbronnym dzieciom. Jestem wdzięczna, że rodzina zgodziła zajmować się moim maleństwem pod moją nieobecność. – napisała jedna z mam.

Na fanpage’u serwisu, pewien mężczyzna napisał:

– Naniu! Opiekunko! Jeśli praca z dziećmi Ci nie odpowiada, męczy Cię i stresuje, to NIE PRACUJ z nimi!

Wiele osób było wstrząśniętych faktem, że niania naprawdę sądziła, że uspokoi i uciszy dziecko, wyrządzając mu krzywdę.

– Ta chora kobieta nie ma pojęcia na temat dzieci i z pewnością nie jest matką. Nigdy nie zrozumiem logiki osób, które krzywdzą dzieci z nadzieją, że te przestaną płakać. – dodała kolejna czytelniczka.

– Skoro więc nie mogąc sprawić, by dziecko przestało płakać, dam mu kolejny powód do łez, a być może się uspokoi… Serio, co z tymi ludźmi jest nie tak?? – napisała następna.

childrens-eyes-1914519_960_720

Źródło: Pixbay.com

Inna komentująca dodaje:

– Czy stawiając stopy dziecka na rozżarzonej patelni uda się sprawić, że maluch przestanie płakać..?? Straszne. 

Po tym strasznym zdarzeniu, wielu rodziców zadeklarowało, że nigdy nie zatrudni opiekunki do dziecka:

Choć chciałabym być lepiej sytuowana i mieć więcej pieniędzy, wolałam z nich zrezygnować i sama zajęłam się opieką nad moimi dziećmi. Dziękuję Bogu, że nie spotkało ich to, co tę biedną dziewczynkę.

Właśnie dlatego nigdy nie pozwolę, by moim dzieckiem opiekował się jakiś idiota. Powierzę je tylko i wyłącznie jego babci – brzmiał kolejny komentarz.

Źródło: mommypage.com

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
335
Zły
Zły
1021

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz