Home Porady Oto w jaki sposób można zajść w ciążę nie uprawiając seksu! Tak, to jest możliwe!

Oto w jaki sposób można zajść w ciążę nie uprawiając seksu! Tak, to jest możliwe!

Koniecznie musisz przeczytać ten artykuł jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy jest możliwe zajście w ciążę bez uprawiania seksu.

Mówimy tutaj o stosunku dopochwowym. Myślisz, że kobieta może zajść w ciążę przez uprawianie seksu oralnego, analnego lub poprzez inne pieszczoty? Oczywiście, do zapłodnienia dochodzi w trakcie normalnego stosunku płciowego.

Penis wypuszcza nasienie bezpośrednio w pochwie. Plemniki natomiast przemieszczają się po kanale pochwy, aby ostatecznie dostać się do ziemi obiecanej, czyli macicy. Jeśli kobieta znajduje się w trakcie dni płodnych, wtedy może dojść do zapłodnienia.

Normalne, prawda? Są jednak sytuacje, które są wyjątkowe. Mimo iż jest to mało prawdopodobne, eksperci są zgodni, że można zajść w ciążę bez stosunku dopochwowego.

„Niestety, istnieje wiele szalonych mitów dotyczących zajścia w ciąże, które mogą wystraszyć ludzi. Warto poznać prawdę na temat tego, kiedy i w jakich okolicznościach jest to możliwe” – mówi dr Mary Jane Minkin.

W jednym mililitrze spermy znajduje się około 20 milionów plemników. Podczas typowego wytrysku, mężczyzna wypuszcza około 3,5 ml spermy.

ciaza1

Źródło: flickr.com

Ważne jest to, aby rozmawiać na te tematy. Wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet w jednej kropli nasienia znajdują się tysiące, a nawet miliony maleńkich plemników. Sperma ma za zadanie przepłynąć przez kanał pochwy i odnaleźć jajeczko.

Jeśli więc znajduje się ona wystarczająco blisko sromu, może przedostać się do wnętrza pochwy, a to z kolei może prowadzić do zapłodnienia.

ciaza2

Źródło: redirectingat.com

Nie możemy zapominać, że plemniki się poruszają. Pojedynczy wygląda jak mały pływak, którego zadaniem jest dostać się do macicy i znaleźć jajeczko. Jeśli w obrębie sromu występują wydzieliny z pochwy, może to dodatkowo ułatwić transport plemników do jej wnętrza. W zależności od tego, gdzie znalazła się sperma, plemniki są w stanie przetrwać nawet kilka minut, jeśli tylko mają dostęp do powietrza.

ciaza3

Nie wiadomo dokładnie jak długo sperma może przetrwać jeśli będzie mieć bezpośredni kontakt z powietrzem. Naukowcy mówią, że jest to nie więcej niż kilka minut. Wiele zależy również od tego, gdzie „wyląduje” nasienie. Im bardziej ciepłe i wilgotne miejsce, tym dłużej plemniki przeżyją. W jakich wypadkach może dojść do nietypowego zapłodnienia?

#1. Jeśli mężczyzna dochodzi na lub w pobliżu sromu w trakcie seksu.

ciaza4

Źródło: tumblr.com

Czy jest to możliwe w momencie, gdy mamy na sobie ubrania? Plemniki mogą przedostawać się przez tkaninę, więc w teorii jest to jak najbardziej możliwe. Minkin twierdzi jednak, że bardzo mało prawdopodobne, nawet jeśli bielizna będzie nasączona nasieniem. Odzież jest więc raczej dość skuteczną barierą, a plemniki nie są na tyle silne, aby się przez nią przedostać.

#2. Jeśli na przedmiotach wkładanych do pochwy znajdowała się sperma.

ciaza5

Źródło: giphy.com

Jeśli mężczyzna dochodzi, nie trzeba wiele, aby nasienie znalazło się na palcach. To samo dotyczy wszelkich zabawek seksualnych, które później trafiają do pochwy.

#3. Jeśli partner dochodzi..

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
112
Ha ha
Ha ha
219
Wow
Wow
100
Smutny
Smutny
34
Zły
Zły
65

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz