Home ludzie Wydała ponad 250 tysięcy złotych, aby wyglądać jak „egzotyczna Barbie”. Efekt jest przerażający.

Wydała ponad 250 tysięcy złotych, aby wyglądać jak „egzotyczna Barbie”. Efekt jest przerażający.

Martina Big marzyła o tym, aby wyglądać podobnie do Pameli Anderson lub Katie Price. W pewnym momencie postanowiła zrealizować swoje marzenia.

Martina ma 28 lat i pochodzi z Niemiec. Kobieta szybko stwierdziła, że upodobnienie się do idolek jej nie wystarcza.

barbie1

W kilka lat wydała ponad ćwierć miliona złotych na operacje plastyczne. W pogoni za wymarzonym wyglądem Martina nie chce poprzestawać na zabiegach.

barbie2

Dzisiaj kobieta wygląda tak. Sama twierdzi, że wygląda teraz jak egzotyczna Barbie. Jej piersi należą do największych w Europie, co jest dla niej powodem do dumy. Każdego dnia Martina wstrzykuje w biust sól fizjologiczną, aby był bardziej napompowany. Kobieta nie skończyła jeszcze swojej transformacji.

barbie3

Kobieta codziennie jest w solarium, aby uzyskać „ciemną i chrupiącą brązową cerę”. Dodatkowo stosuje zastrzyki opalające, a w przyszłości chce powiększyć piersi jeszcze bardziej. Martina pierwszą operację przeszła w 2012 roku. Od tamtego czasu stało się to jej obsesją i swego rodzaju sposobem na życie.

barbie4

„Chcę sprawdzić jakie są granice. Kocham kontrast moich blond włosów i chrupiącej skóry. Chcę się stać unikatową egzotyczną Barbie” – mówi Martina.

Kobieta wygląda niczym przypalony skwarek zdjęty z patelni, jednak nie jest to dla niej satysfakcjonujący odcień skóry. Kobieta chce jeszcze częściej chodzić na solarium i zwiększyć dawki melatoniny, którą wstrzykuje w skórę.

barbie5

W całej tej transformacji kobieta chce zachować coś naturalnego. Nie planuje zmieniać…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
679
Wow
Wow
48
Smutny
Smutny
225
Zły
Zły
114

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz