Home ludzie Pan młody przerywa ślub i prosi swoją wybrankę, aby się odwróciła. Ta nagle zaczyna płakać.

Pan młody przerywa ślub i prosi swoją wybrankę, aby się odwróciła. Ta nagle zaczyna płakać.

Gdy Ollie oświadczał się Liz, wiedział, że praca z dziećmi jest dla niej bardzo ważna. Kobieta jest nauczycielką tańca i aktorstwa, która pracuje ze zdolną młodzieżą.

To zajęcie to nie tylko źródło dochodów dla Liz. Przede wszystkim jest to dla niej pasja i powołanie. Uwielbia rozbudzać w dzieciach artystyczne zdolności. Nic dziwnego, że nauczycielka poświęca się swojej pracy w 100% i każdy uczeń jest dla niej tak samo ważny.

Ollie bardzo pragnął, aby dzień ślubu był dla Liz wyjątkowy. Postanowił więc przygotować dla swojej wybranki piękną niespodziankę. Po pomoc zwrócił się do uczniów swojej przyszłej żony oraz ich rodziców.

slub1

Uczniowie chętnie pomogli Panu młodemu i przez kilka tygodni przygotowywali specjalny występ dla swojej ulubionej nauczycielki. Liz oczywiście nie miała o niczym pojęcia.

slub2

Kiedy narzeczeni powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, mąż poprosił żonę, aby obróciła się i spojrzała w stronę chóru. Tam stała cała jej klasa, która zaczęła śpiewać dla nowożeńców „A Thousand Years” autorstwa Christiny Perri.

Reakcja Panny młodej jest poruszająca. Zresztą, zobaczcie sami.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
442
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
31
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz