Home Porady Ta domowa mikstura skutecznie wyleczy Twoje opuchnięte nogi w przeciągu zaledwie kilku dni!

Ta domowa mikstura skutecznie wyleczy Twoje opuchnięte nogi w przeciągu zaledwie kilku dni!

Nadwaga, zaburzenia krążenia, niewłaściwe odżywianie, ciąża czy miesiączka, sprzyjają powstawaniu opuchlizny nóg. Dochodzi do niej, ponieważ nasz organizm zaczyna zatrzymywać płyny.

Choć opuchlizna to nieprzyjemna i uciążliwa dolegliwość, istnieją proste sposoby, by się z nią rozprawić.

Poniższa metoda sprawi, że zgromadzony w organizmie płyn, spłynie do układu krążenia, skąd dotrze do nerek i zostanie wydalony z naszego organizmu.

Należy położyć się na plecach używając dużej poduszki. Stopy powinny znaleźć się około 12 cm nad wysokością naszego serca. W tej pozycji leżymy około 10-15 minut , 3-4 razy dziennie.

Herbata z pietruszki

Nadmiar płynu w naszym organizmie, wyeliminuje również herbata z natki pietruszki.

1

Przygotowanie:

Posiekaj korzeń i liście pietruszki, następnie wymieszaj je ze sobą. Do garnka wlej pół litra wody i postaw ją na ogniu. Dodaj do niego około 5 łyżek przygotowanej mieszanki i gotuj przez 5 minut we wrzątku. Po 20 minutach, gdy herbata wystygnie, odcedź ją i pij 3 razy dziennie.

Masaż olejkami ziołowymi

Masaż z zastosowaniem ziołowych olejków, również pomoże zniwelować opuchliznę. Potrzebować będziesz 25 ml olejku rozmarynowego, 150 ml oleju z oliwek. Wymieszaj się, a następnie powstałą mieszanką masuj swoje nogi. Rezultaty utrzymasz na dłużej, gdy unikać będziesz stania lub siedzenia w jednym miejscu przez długi czas. Bądź aktywny, zredukuj ilość spożywanej soli i moczopędne leki. Nie zapominaj, by pić odpowiednią ilość wody!

Twoja reakcja?

Super
Super
70
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz