Home ludzie Urodziły się im trojaczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzieci są czarnoskóre.

Urodziły się im trojaczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzieci są czarnoskóre.

Aaron i Rachel Halbert to prezbiteriańscy misjonarze. Bardzo chcieli adoptować dziecko. Byli na to gotowi nawet przed ślubem i wiedzieli, że jeśli będzie taka możliwość, adoptują czarnoskórego malucha.

W wywiadzie, który ukazał się w The Washington Post, Aaron powiedział, że mieli oni problem z poczęciem własnego dziecka. Dlatego też postanowili stać się rodzicami dla jakiegoś biednego i opuszczonego malca.

czarne1

Zdawali sobie również sprawę z tego, że białe dzieci mają większe szanse na znalezienie domu. Chcieli więc pomóc komuś, kto takiej szansy prawdopodobnie by nie miał. Czuli się wręcz do tego powołani. Aaron uważa, że:

„To, co różni ludzi między innymi właśnie kolor skóry, to coś pięknego, a nie powód do tego, aby takie dziecko nie mogło znaleźć domu lub cierpiało…”

Decyzja, którą podjęli zmieniła ich życie na zawsze w niesamowity i niespodziewany sposób.

czarne2

Odwiedzili agencję adopcyjną w stanie Mississippi. Tam znaleźli dwójkę czarnoskórych dzieci – chłopca i dziewczynkę. Ich pomysł spotkał się z akceptacją, ale również i rasizmem.

Para nie planowała więcej dzieci, dopóki nie dowiedziała się, że istnieje coś takiego, jak Embryo Donation Center. Nadmiar zamrożonych embrionów zazwyczaj oddawany jest do badań lub po prostu niszczony. Ośrodki chrześcijańskie przyjmują jednak „darowizny”, które następnie mogą zostać zaadoptowane przez pary, które nie mogą mieć własnych dzieci.

czarne3

Aaron i Rachel byli rodzicami dla dwójki wspaniałych czarnoskórych dzieci. Dlatego też postanowili, że embriony, które wezmą z Embryo Donation Center również będą afroamerykańskie. Kobiecie wszczepiono dwa podwójne embriony.

Kiedy przyszła na kontrolę do lekarza, aby sprawdzić czy ciąża się przyjęła, nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Bała się czy uda im się zostać dobrymi rodzicami dla jeszcze jednego dziecka, a okazało się, że w jej ciele rozwija się ich trójka!

czarne4

Teraz Aaron i Rachel są rodzicami piątki wspaniałych dzieci – czterech dziewczynek i jednego chłopca. Są bardzo szczęśliwi, że zdecydowali się na taki krok.

Źródło: littlethings.com

Twoja reakcja?

Super
Super
497
Ha ha
Ha ha
26
Wow
Wow
64
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz