Home Inspirujące Była pośmiewiskiem z powodu swojej wagi. 25 lata później wrzuciła do sieci te zdjęcia.

Była pośmiewiskiem z powodu swojej wagi. 25 lata później wrzuciła do sieci te zdjęcia.

Mobbing to okropny proceder, a jego ofiary często cierpią i w przyszłości mają problemy natury emocjonalnej.

Przez takie piekło przeszła Sarah Sapora z Nowego Jorku. Kiedy miała 13 lat, wybrała się z rówieśnikami na letni obóz. Chciała poznać nowych ludzi i cieszyła się na wakacje w nowym miejscu. Nie spodziewała się jednak, że to, jak wygląda stanie się obiektem kpin i żartów.

Mocno ją to dotknęło. Nie miała więcej ochoty, aby jeździć na wakacje.

cialo1

Sarah miała dość tego jak wygląda. Zdawała sobie sprawę z tego, że różni się od swoich rówieśników i ma więcej ciała. Nigdy nie sądziła, że może być to dla kogoś problemem. Nie zakładała bikini, bo sądziła, że będzie straszyć ludzi. Jednak gdy skończyła 38 lat, stwierdziła że to musi się skończyć.

cialo2

„Mamy tylko jedną szansę na tym parkiecie życia i stwierdziłam, że dość bycia niewolnicą w swoim ciele. Zaczęłam pisać własnego bloga, w którym opisuję moje emocje i to, jak radzić sobie z niepewnością i oceną innych. Ludzie potrafią być okrutni i dobrze o tym wiem. Dlatego i ja postanowiłam zmierzyć się ze swoim strachem i zrobiłam sobie zdjęcia w bikini i wrzuciłam do sieci.”

cialo3

Reakcja internautów pokazała tylko, że Sarah powinna zrobić to już dawno temu! Zdjęcia były udostępniane tysiące razy.

cialo4

Pamiętajmy, że słowa przychodzą z łatwością, ale wymazanie ich później z pamięci może być sporym problemem. Nie oceniajmy innych. Każdy przecież chce być w życiu szczęśliwy.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
397
Ha ha
Ha ha
32
Wow
Wow
35
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz