Home Porady Twoje ciało zmieni się w ciągu zaledwie tygodnia. Wystarczy, że dwa razy dziennie będziesz pić ten napój.

Twoje ciało zmieni się w ciągu zaledwie tygodnia. Wystarczy, że dwa razy dziennie będziesz pić ten napój.

Otyłość to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale także pogarszający się stan zdrowia – cukrzyca, choroby serca i wiele innych dolegliwości.

Większość osób stara się stracić nadmiarowe kilogramy i czuć się bardziej komfortowo, ale nie mają pojęcia jak się za to zabrać. Chudnięcie niestety jest cięższym zadaniem, niż może się wydawać. Zazwyczaj nie sprowadza się jedynie do zmiany diety, ale i całego stylu życia.

Wymaga to dużo pracy i samozaparcia. Osoba próbująca schudnąć narażona jest na wiele pokus w najbliższym otoczeniu: przekąski w domu, słodycze w pracy lub weekendowe drinki.

napoj1

Diety na początku wydają się być bardzo atrakcyjne, bo obiecują niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie. Zazwyczaj jednak nie prowadzą do żadnego sukcesu. Po początkowej utracie wagi, pojawia się znienawidzony przez wszystkich efekt jojo.

Nie rozpaczaj jednak. Nie musisz wkładać w to wszystko aż tyle wysiłku. Aby osiągnąć dobre wyniki w krótkim czasie nie będziesz musiał również głodzić się, ani torturować na siłowni. Ten napój spala kalorie i jest łatwy do przygotowania. Przepis znajdziesz poniżej.

napoj2

Składniki

  • 250 ml wody
  • 2 łyżeczki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 łyżeczka oleju kokosowego

Wymieszaj wszystko ze sobą. Połowę mieszanki wypijaj przed snem, a drugą połowę rano na pusty żołądek. Jeśli masz dobrą przemianę materii, to w ciągu tygodnia możesz zrzucić nawet 2,5 kilograma!

Jak to działa? Ten napój sprawia, że o wiele szybciej spalasz tłuszcz. To dzięki cynamonowi, który rozgrzewa organizm. Dodatkowo sprawia on, że nie masz ochoty na podjadanie. Obniża też poziom cukru we krwi, a to z kolei prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Niektóre z badań pokazują również, że sam zapach cynamonu sprawia, że ma się mniejszą ochotę na słodycze.

Miód to kolejny ważny składnik. Znajdziemy w nim sporo aminokwasów, witamin i minerałów. Olej kokosowy stymuluje przemianę materii i spalanie tłuszczu.

Ten zestaw (z pominięciem wody) możesz dodawać do czarnej kawy. Ma to bardzo podobne działanie.

napoj3

Jeśli starasz się schudnąć, naprawdę warto wypróbować ten napój. W końcu nie możesz nic stracić, a tylko zyskać. Pamiętaj również o diecie. Powinna być bogata w warzywa, a do tego wszystkiego najlepiej dorzucić jeszcze jakiś zestaw ćwiczeń.

napoj4

Źródło: pinterest.com

Źródło: santeplusmag.com

Twoja reakcja?

Super
Super
385
Ha ha
Ha ha
130
Wow
Wow
98
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
52

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz