Home ludzie Małżeństwo adoptowało 11 dzieci. Kiedy odwiedził ich pracownik opieki nie spodziewał się, że dozna takiego szoku!

Małżeństwo adoptowało 11 dzieci. Kiedy odwiedził ich pracownik opieki nie spodziewał się, że dozna takiego szoku!

Czytając o tego typu historiach przestajemy się dziwić, że procedury adopcyjne są tak zaostrzone –dziecko nie może trafić do niewłaściwych ludzi. Czasem jednak nie udaje się uchronić dzieci przed tragedią i tego typu opiekunami jak Sharen i Michael Gravelle.

Para na zdjęciu poniżej adoptowała 11 dzieci. Ich dom znajdował się poza miejscowością w środku lasu, dlatego tak rzadko ich ktoś odwiedzał. Z tego też powodu, nikt nie zdawał sobie sprawy, co dzieje się za drzwiami tego domu na uboczu. Prawda wyszła na jaw podczas wizyty pracownika opieki społecznej.

114956098243

Źródło: youtube.com

Carlyle Smith  został wezwany do domu tej 13 osobowej rodziny, na prośbę Sharen. Twierdziła ona, że adopcja 11 dzieci przerosła ich finansowo.

Kiedy Carcyle pojawił się na miejscu uznał, że jest potrzebna pomoc, ale zupełnie innego rodzaju.

214956098241

Źródło:youtube.com 

Pracownik społeczny szybko zorientował się, że rodzice adopcyjni dziwnie zachowują się w stosunku do dzieci. Matka kazała jedenastce wyjść na dwór i zabroniła wracać do momentu, kiedy ich nie zawoła. Kiedy jednak jedno z dzieci weszło do domu, by skorzystać z toalety, rozłoszczona matka kazała mu „ iść do swojej klatki i nie wychodzić z niej za karę za nieposłuszeństwo”.

Carcyle twierdzi, że rodzice traktowali dzieci jak…małpki. Do myślenia daje sam fakt, że adoptowali jedynie czarnoskóre dzieci…

314956101042

Źródło: youtube.com

Carcyle postanowił ratować dzieci, kiedy zobaczył gdzie śpią!

Na następnej stronie pokażemy Wam to zdumiewające miejsce…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
143
Zły
Zły
209

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz