Home ludzie 10 powodów, dla których seks z osobą puszystą może być zdecydowanie lepszy niż ze szczupłą

10 powodów, dla których seks z osobą puszystą może być zdecydowanie lepszy niż ze szczupłą

Myśleliście, że osoby otyłe nie uprawiają seksu, a ich życie pozbawione jest miłosnych uniesień? Będziecie zaskoczeni! Prawdopodobnie niczym nie różni się od Waszego, co więcej – może być jeszcze ciekawsze!

Według badań, kobiety z nadwagą częściej są aktywne seksualnie niż ich szczupłe koleżanki. Dodatkowe kilogramy nie tylko nie ujmują im atrakcyjności, ale też mogą sprawiać, że seks nabiera szczególnego smaku. Jesteście ciekawi dlaczego?

Oto 10 powodów, dla których osoby przy kości cieszą się bujnym życiem erotycznym:

Obfite kształty pobudzają pierwotne instynkty mężczyzn

tędzy-ludzie-9

Według badań,kobiety o dużych pupach pobudzają męskie libido. Instynkt podpowiada bowiem panom, że posiadaczka szerokich bioder będzie w stanie wydać na świat zdrowe potomstwo.

Otyli mężczyźni są aktywni w sypialni

tędzy-ludzie-5

Choć mogą wydawać się leniwi i ospali, w sypialni odzyskują wigor! Odpowiada za to wyższy poziom estradiolu – hormonu, który sprawia, że seks nie męczy ich zbyt szybko.

Duże kobiety częściej dominują

tędzy-ludzie-7

Większe panie chętnie przejmują dowodzenie w sypialni i lubią wychodzić z inicjatywą. Panowie to uwielbiają…

Bez kompleksów

tędzy-ludzie-1

Wiecie, że aż 75 procent pań wybiera puszystego mężczyznę? W ich obecności kobiety czują się swobodnie i zapominają o swoich kompleksach.

Tędzy ludzie preferują trwałe relacje

tędzy-ludzie-6

Osoby otyłe chętniej wchodzą w trwałe, stabilne relacje. Nad jednorazowe przygody przedkładają bliskość, zaufanie i zaangażowanie.

Kobiety plus size są pewne siebie

tędzy-ludzie-2

Nic bardziej nie kręci panów niż pewna siebie, świadoma swej atrakcyjności kobieta! Panie o bujnych kształtach są dla siebie bardziej wyrozumiałe i do swojego ciała podchodzą z dystansem. To z kolei sprawia, że budowane przez nie relacje są silniejsze i oparte na wzajemnym szacunku.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz