Home Niesamowite Nikt nie zauważył rannej kobiety leżącej w rowie. Nagle pojawił się obcy pies i zrobił coś niesamowitego.

Nikt nie zauważył rannej kobiety leżącej w rowie. Nagle pojawił się obcy pies i zrobił coś niesamowitego.

Gdy pewnego dnia Shannon Lorio z południowej Georgii wsiadała do samochodu, nie spodziewała się dramatu, który wkrótce miała spotkać.

36-latka, po długiej kłótni z mężem, postanowiła udać się na przejażdżkę autem, by troszkę odpocząć i ukoić nerwy. Jechała jednak zbyt szybko i gdy wchodziła w ostry zakręt, wypadła z drogi. Wylądowała w rowie, a ze względu na obrażenia, nie była wezwać pomocy.

pies-ratuje-kobiete5x

Kobieta straciła przytomność, a jej auto było tak daleko od drogi, że inni kierowcy nie mieli szans jej dostrzec. Sytuacja wyglądała naprawdę poważnie.

Z wypadku Shannon zapamiętała silny ból, gdy wypadała przez okno swego samochodu. Po uderzeniu głową o ziemię, straciła przytomność. Gdy ją odzyskała, była zalana krwią i nie mogła się poruszyć. Była przekonana, że umrze, pozostawiona bez pomocy. Wtedy zorientowała się, że jest całkiem sama.

Z twarzy i nosa leciała mi krew. Wtedy poczułam czyjąś obecność. Spojrzała w górę i zobaczyłam go – powiedziała dla Heroes Among Us.

Wielki pies, którego nad sobą ujrzała, zaczął lizać ją po twarzy. Kobieta nadała mu imię Bohater.

pies-ratuje-kobiete2x

To jednak nie koniec tej historii. Pies nie tylko zlizał z twarzy Shannon całą krew, ale też wyciągnął ją z rowu! Udało mu się przeciągnąć ją około 50 metrów, aż znaleźli się w pobliżu drogi. Z tej odległości byli widoczni dla innych kierowców.

pies-ratuje-kobiete3x

Ten pies jest niesamowity – gdyby mnie nie uratował, prawdopodobnie już bym nie żyła – powiedziała Shannon.

pies-ratuje-kobiete1x

Dzięki pomocy Bohatera, przejeżdżający kierowcy zauważyli ją i wkrótce zabrana została do szpitala.

Jak się okazało, pies był bezdomny, a po akcji ratunkowej przewieziono go do Humane Society. Adoptował go trener psów ratowniczych, Heidy Drawdy.

Szkolono go, by uzyskał certyfikat psa ratunkowego. Wszystko wskazuje na to, że to od zawsze było jego powołanie.

Skoro ocalił mnie bez żadnego szkolenia, mogę się tylko domyślać, jak wiele osób mógłby uratować po odpowiednim przygotowaniu – podkreśla Shannon.

pies-ratuje-kobiete4x

To piękna, wzruszająca historia. Bezdomny psiak zrobił wszystko, by ocalić obcą kobietę i zasługuje na największe uznanie. Zgadzasz się? Podziel się tą historią ze znajomymi!

Źródło: Youtube

Twoja reakcja?

Super
Super
504
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
37
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz